МІМ вшосте очолив рейтинг бізнес-шкіл України за версією Eduniversal

17 листопада 2021

Бізнес-школа МІМ вшосте отримала нагороду «Чотири пальмові гілки» на церемонії «Eduniversal-2021». Це означає, що вже 6 років поспіль МІМ залишається першою бізнес-школою України за рейтингом Eduniversal і входить до 5% кращих бізнес-шкіл світу!

Eduniversal - це міжнародне рейтингове агентство, яке щороку присуджує найкращим бізнес-школам «palmes» - так звані «пальмові гілки», які відображають рівень визнання та сферу впливу. Нагороду  4 Palmes of Excellence у світі має всього 300 бізнес-шкіл, і МІМ вже 6 років стабільно тримається у цьому списку.

“2021 рік сміливо можна назвати роком переходу від адаптації до нових умов, до примноження тих успіхів і рішень, які ми здобули. Ми вже не сприймаємо віртуальний простір як вимушений крок, але охоче використовуємо його в якості розширення можливостей для навчання і спілкування, маючи за основу цінність живого спілкування.

Результати минулого навчального сезону для нас ознаменувалися початком нового серйозного партнерства – ми успішно навчали лідерству, тренерським навичкам і специфіці зовнішньоекономічної діяльності дві групи слухачів у Таджикистані. І це навчання має свій результат – у Душанбе наші випускники вже відкрили Business Learning Center Tajikistan.

Нещодавно ми повернулися з робочої поїздки до США, де відвідали низку провідних бізнес-шкіл і мали змогу побачити, як відбувається навчальний процес там. Ми були приємно здивовані тим, що у деяких випадках технологічні рішення, які використовує МІМ, перебувають навіть на більш високому рівні, ніж у деяких американських бізнес-школах”, - Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

У рейтингу Eduniversal беруть участь 1000 кращих бізнес-шкіл світу зі 154 країн. «Пальмові гілки» демонструють рівень міжнародної репутації бізнес-школи. Класифікація відбувається за критеріями інтернаціоналізації (акредитації, участь в міжнародних асоціаціях, партнерська мережа, відомі дослідження) і голосування деканів.