МІМ вітає газету «День» з відкриттям фотобієнале!

25 січня 2022

21 січня редакція газети «День» за підтримки численних партнерів урочисто відкрила фотобієнале – XXIII міжнародну фотовиставку. На ній представлені найкращі роботи фотоконкурсу «Дня», учасники якого надсилали свої світлини протягом 2020-2021 року.

Цьогорічна фотовиставка унікальна з багатьох причин. Передусім вона вперше проходить у форматі бієнале – такі корективи внесли пандемійні часи. З-поміж багатьох сотень надісланих за два роки робіт журі «Дня» обрало майже 300 найкращих. Усі учасники виставки – уже переможці!

Також на виставці є розділ, присвячений Євгенові Марчуку, та «the best of the best» — особливий розділ найбільш знакових світлин, починаючи від першого фотоконкурсу «Дня», що відбувся ще 1998-го року. Тут, на понад 70-ти знімках, можна «зчитати» віхи новітньої історії нашої країни.

«Газета «День» — завжди альтернатива. Ми завжди показували той шлях, яким країна могла піти. Так, інколи були добрі прориви, і ми були зі своїм народом на Майданах, але ми завжди показували, що політики сцени й народ не завжди збігалися у своїх планах. Усе це на наших фото. Коли ви побачите best of the best — ви побачите чесний погляд наших фотокорів, і ми дуже цінуємо довіру, яку вони надають газеті «День», надсилаючи нам свої роботи вже більше 20 років. Завдяки багатьом фотокорам творилася фотоісторія. Завдяки фантастичним фотожурналістам газети «День» вона зібрана. Це великий подвижницький крок, подякуймо усім журналістам і співробітникам газети «День», які робили це фотодиво можливим», – сказала під час урочистого відкриття головний редактор «Дня» Лариса ІВШИНА. 

Вітаємо наших давніх друзів та запрошуємо на фотовиставку «Дня», яка відкрита до 6 лютого 2022 року в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Вхід вільний за умови наявності «зеленого» COVID-сертифіката або ж негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години. Виставка працює з 11.00 до 18.00, крім понеділка.