На 91-му році із життя пішов легендарний українець, світла і відкрита людина, всесвітньо відомий економіст, громадський діяч Богдан Гаврилишин

​З сумом і скорботою сповіщаємо, що на 91-му році із життя пішов легендарний українець, світла і відкрита людина, всесвітньо відомий економіст, громадський діяч Богдан Гаврилишин.

24 жовтня 2016

З сумом і скорботою сповіщаємо, що на 91-му році із життя пішов легендарний українець, світла і відкрита людина, всесвітньо відомий економіст, громадський діяч Богдан Гаврилишин.

Світла пам'ять про Богдана Дмитровича зігріватиме душу кожного, хто мав честь працювати, навчатися і хоч раз в житті мати розмову із такою непересічною особистістю і мудрою Людиною. Ми з гордістю і великою вдячністю згадуємо Богдана Дмитровича: наше становлення і перші успіхи нерозривно пов’язані з його іменем. Саме він приніс ідею бізнес-освіти на пострадянський простір, розуміючи, що економіка будується на управлінцях. Саме він, будучи головою Наглядової ради бізнес-школи МІМ-Київ, створював принципи бізнес-освіти в Україні. Він завжди вірив, що саме молодь змінить нашу країну – підтримував Пласт і студентство, й усе своє життя працював заради створення і підтримки позитивного іміджу України у світі. Тож тепер обов'язок кожного з нас - докласти зусиль, щоб його світлі мрії про вільну, незалежну і успішну Україну обов’язково здійснилися.

Висловлюємо щирі співчуття родині і поділяємо гіркоту втрати кожного, хто знав і поважав Богдана Дмитровича.Він назавжди залишиться в серцях тих, кому дарував свою мудрість і посмішку! Вічна пам'ять!