На шляху МВА вітали нових слухачів МІМ-Київ

​2 та 6 лютого у МІМ-Київ розпочали навчання слухачі модульної і вечірньої груп МВА

07 лютого 2017

Два найближчі роки навчання топ-менеджери, власники, керівники підрозділів систематизуватимуть власний управлінський досвід, формуватимуть цілісне бачення бізнесу і втілюватимуть інші поставлені перед собою цілі. Серед слухачів МВА 2017-2019 представники енергетики, рітейлу, фарми, ІТ, агро- та автомобільного бізнесу, банківської сфери, громадського харчування та будівництва.

З невеликого екскурсу в історію і життя МІМ-Київ розпочав вітальну зустріч Олексій Виноградов. Він також розповів, що чекає на слухачів під час навчання: як буде наповнена програма, у якому форматі відбуватимуться заняття, які заходи для спільноти варто відвідувати. А під час невеликої екскурсії показав кожен закуток їхнього нинішнього дому – МІМу, і познайомив з усією командою бізнес-школи. «Ми хочемо, щоб ви не просто ходили сюди отримувати нові ідеї і знання, а стали сім’єю. Не зволікайте до міжнародного модулю, де найчастіше і відбувається найбільше згуртування. Починайте знайомство уже зараз. Ми зі свого боку сприятимемо налагодженню взаємовідносин між вами, організовуючи для цього найрізноманітніші заходи».
З вітальними словами до слухачів звернулася і президент бізнес-школи Ірина Тихомирова: «В умовах, коли бізнес розвивається швидко і непередбачувано, коли постають нові можливості і виклики, треба вміти бачити майбутнє, яке вже наступило, і вміти те, чого ще немає. Як навчитися керувати таким бізнесом? У наших з вами реаліях теж відбуваються такі стрімкі зміни – політична ситуація, влада, правове регулювання – настільки часто, що й самі маємо досвід «виживання» за таких умов. Тож ми впевнені, що ви будете навчатися один в одного. Звичайно, це не відміняє усіх стандартів МВА, за якими і відбувається викладання тут, однак, найважливіше – зв’язки, ваші об’єднання, досвід, який ви перейматимете один в одного. Ми не будемо вас навчати, ви зможете тільки навчитиСЯ – у наших викладачів і один в одного.
Ми готуємо людей, які знають, як народжується проблема, як і хто повинен її вирішувати, і що буде, якщо її не вирішити. Буде нелегко, але впевнена, буде цікаво. Я вірю, що через 2 роки ви скажете, що рішення щодо навчання було правильним: ви здобули силу і впевненість в тому, що робите. І найважливіше – ми тепер разом, тож давайте вирішувати проблеми і радіти успіхам спільно».

Ми раді вітати нових «своїх» у стінах МІМу. Максимальної віддачі, а головне, конструктивних і активних дискусій вам!