На вершині лідерства! Закінчилася піврічна програма «Менеджмент та Лідерство»

Протягом півріччя керівники організацій та підрозділів вищої та середньої ланки, власники бізнесу та HR-и з різних областей України опановували тонкощі управління, комунікації та самоменеджменту

12 грудня 2017

9 грудня Біізнес-школа МІМ випустив в український бізнес-простір 17 лідерів-менеджерів. Випускники, що пройшли шестимісячний професійний апгрейд за Програмою «Менеджмент та Лідерство», отримали дипломи та відзнаки.

Протягом півріччя керівники організацій та підрозділів вищої та середньої ланки, власники бізнесу та HR-и з різних областей України опановували тонкощі управління, комунікації та самоменеджменту. За цей період слухачі курсу мали досягти двох цілей – навчитися формувати ефективну команду та змінити найголовніше в процесі управління – самого себе. Досягти цілей та успішно пройти всі етапи навчання було б не можливо без професійного викладацького складу бізнес-школи.

Чим зацікавила і чому наші випускники обрали програму «Менеджмент та Лідерство», ми дізналися у них особисто.

«Я завжди займалася саморозвитком, проте зрозуміла, що лише книг уже не вистачає, – розповідає Валерія. – Я опікуюся сімейним бізнесом, а для його розвитку мені необхідно систематизувати знання, отримати нові навички та фідбек від висококваліфікованих тренерів. Однозначно скажу, що МІМ перевершив мої очікування! Тут я не тільки здобула нові знання. Мене навчили розуміти себе, свої сильні та слабкі сторони. Тренери, наче давні друзі, завжди були поруч та переймалися моїми проблемами, допомогли багато чого змінити в моєму особистому житті та в роботі. І я планую продовжити навчання в МІМ».

Програма цього курсу створена саме для усвідомлення керівником своєї ролі у бізнесі. Розвинути свої управлінські і особисті якості. Навчитися розуміти ролі кожного з членів команди у досягненні мети компанії.

Дмитренко Сергій, директор регіональної дирекції страхової компанії, м. Херсон:

«Два роки я вагався: вчитися чи ні. Завжди не вистачає часу. Та необхідно інвестувати в себе, просто брати і вчитися, розвиватися! Ти маєш бути на гребні змін! Тому вважаю, що раз на три роки необхідно проходити такі програми, якщо хочеш бути успішним. Отримані знання та навички спонукали мене переглянути деякі робочі процеси в організації. Я вже почав реалізовувати декілька своїх ідей після курсу «Проектний менеджмент». Планую нові бізнес-проекти. І для їх успішного просування думаю пройти програму «Маркетинг» уже наступного року. Для мене це інвестиція в свій професійний розвиток».

МІМ бажає випускникам програми «Менеджмент та Лідерство» бути лідерами серед конкурентів, втілювати в життя здобуті знання та дивувати країну своїми досягненнями.