Набір на програми MBA, SE MBA та pre-MBA розпочато

06 червня 2018

У Бізнес-школі МІМ розпочався набір на осінні програми pre-MBA та програми MBA і SE MBA 2019 року. На старті вступної кампанії у Школі діють спеціальні умови – знижені ціни на оплату навчання.

Скористатися вигідною пропозицією та сплатити за участь на програмах зі знижкою можуть усі бажаючи з 1 червня до 25 липня 2018 року включно. Вартість навчання на програмі MBA у цей період становитиме 398 800 грн., на програмі SE MBA – 518 800 грн. Забронювавши місце на програмі зараз, слухачі отримують можливість заощадити від 40 000 грн. до 50 000 грн. У цю суму не включено вартість міжнародного модуля, який є обов’язковим компонентом обох програм. Модуль складається з інтенсивних практично-орієнтованих курсів і візитів у провідні компанії різних галузей та проводиться спільно з іноземною бізнес-школою – партнером МІМ. Вартість міжнародного модуля для обох програм, MBA та SE MBA, становить 4700 доларів США.

Середньострокові програми для розвитку функціональних компетенцій управлінців – pre-MBA – стартують двічі на рік. Наразі розпочинається прийом документів на програми осіннього набору. На період дії спеціальної пропозиції сплатити за навчання можна зі знижкою. Вартість усіх програм становить 68 600 грн, окрім програми pre-MBA «Бізнес», участь у якій коштуватиме 96 600 грн. Після 25 липня вартість програм зросте до 72 600 грн. та 102 600 грн. відповідно.

Диплом MBA від МІМ - єдиний в Україні має одразу дві міжнародні акредитації: IQA від CEEMAN та AMBA. А сама Школа входить до переліку 300 сотень найкращих у світі, за версією Ed Universal.

Дізнатись більше про програми Школи можна на відкритій презентації, яка відбудеться 7 червня о 19:00. Під час заходу його учасники матимуть можливість не лише ближче познайомитись із МІМом, а й поспілкуватись із викладачами та випускниками Школи.

МІМ є першою бізнес-школою на усьому пострадянському просторі. За майже 30-річну історію Школа зарекомендувала себе кращою в Україні та однією з найкращих в країнах Східного партнерства. Наразі спільнота випускників МІМ є найбільшою в країні та налічує понад 6000 учасників.