Наш партнер IMD призупинив роботу з російськими компаніями

12 березня 2022

Institute for Management Development (IMD) - бізнес-школа зі Швейцарії, що займає топові позиції у світових рейтингах бізнес-освіти. З 2007 року МІМ виступає ексклюзивним партнером дослідження конкурентоспроможності України для IMD. Експерти МІМ працюють зі статистичними даними, проводять дослідження та опитування, в яких у тому числі беруть участь слухачі МІМ.

IMD засуджує російське вторгнення в Україну і максимально підтримує нашу країну, співпрацює з низкою гуманітарних організацій, які надають підтримку українському народу на місцях.

Керівництво IMD вжило додаткових заходів: "Ми вирішили негайно та до подальшого повідомлення – призупинити всі користувацькі програми з російськими компаніями. Ми робимо це не з радістю, тому що вважаємо, що наша спільна робота допомагає розвивати більш прогресивних і кваліфікованих лідерів, здатних працювати над різними питаннями. Але ми повинні бути частиною зусиль, які світ докладає, щоб чинити тиск на керівництво Росії, щоб зупинити це божевілля і почати працювати над вирішенням проблеми.

Ми також перебуваємо у процесі створення спеціального стипендіального фонду для українських учасників за програмами MBA, EMBA та Executive Education. Власний внесок IMD до цього фонду буде доповнено пожертвуваннями випускників.

Ми всі маємо сподіватися, що російське керівництво докладе значних негайних зусиль, щоб рухатися до швидкого вирішення проблеми. Але, як ми часто говоримо на наших заняттях, надія — це не стратегія. Всередині IMD та через нашу спільноту випускників ми вживаємо низку заходів, які є нашим позитивним внеском. Як говорила мати Тереза, "ми занадто добре знаємо, що те, що ми робимо, є не більш ніж краплею в морі. Але без краплі не буде моря".