Навчальні програми у МІМ – поштовх до професійного та кар’єрного зростання

14 вересня 2018

Напередодні старту осіннього набору pre-MBA у Бізнес-школі МІМ пройшла «Велика презентація програм», в рамках якої Віце-президент МІМ Олексій Виноградов вичерпно розповів про особливості та переваги кожної із програм у портфелі Школи.

Наразі набір у МІМ триває на програми MBA, SE MBA та pre-MBA. Старт навчання на першій з програм pre-MBA, яка має назву pre-MBA «Бізнес» відбудеться вже 26 жовтня.

«pre-MBA – сфокусовані на окремих управлінських функціях та дозволяють розвинути компетенції менеджера за обраним напрямком», - зазначив Олексій Виноградов. Всього існує 5 програм: pre-MBA «Управління фінансами», pre-MBA «Маркетинг», pre-MBA «Менеджмент та лідерство», pre-MBA «Управління бізнес-процесами» та pre-MBA «Бізнес». Остання, на відміну від решти, триває 9, а не 6, місяців і дозволяє отримати системне розуміння бізнесу, охоплюючи усі сфери діяльності керівника: управління людьми та процесами, продажі, маркетинг, фінанси тощо.

MBA, яка є найпопулярнішою та найпрестижнішою програмою бізнес-освіти, дає глибинне розуміння процесів управління і відкриває нові можливості для розвитку бізнесу. «Програма навчає вибудовувати логіку прийняття управлінських рішень», - наголосив Олексій, звертаючись до присутніх.

У портфелі Бізнес-школи МІМ представлено дві програми Master of Business Administration: MBA та SE MBA. Друга більш зосереджена на стратегічних напрямках розвитку бізнесу, ніж на операційній діяльності керівника, та користується популярність у власників бізнесу і менеджерів найвищої ланки, що вже володіють значним управлінським досвідом.

Окрім того, МІМ здійснює навчання на програмі DBA, яка є унікальним продуктом на ринку бізнес-освіти України. Окрім МІМ навчання на Doctor of Business Administration не здійснює жодна з бізнес-шкіл на теренах нашої країни. Навчання на програмі DBA дає поштовх для масштабного переосмислення найперспективнішого вітчизняного та зарубіжного управлінського досвіду та формує підґрунтя для розвитку нової філософії українського бізнесу. Завершальним етапом навчання на програмі є написання та захист дисертації, після чого слухач отримує ступінь доктора бізнес-адміністрування.

Про те, як проходить навчальний процес, які переваги отримують випускники Школи та як знання, отримані під час навчання, сприяють їх професійному та кар’єрному розвитку, розповіли Ігор Фролов, слухач програми MBA, та Сергій Олійник, який цьогоріч закінчив програму pre-MBA «Бізнес».

Для Ігоря лишень розпочався другий навчальний рік у МІМ. Проте, за його словами, знання та інструментарій, які він отримав у Школі, вже використовуються у професійній діяльності. Він також поділився враженнями від людей, які оточують його під час навчання. Це і викладачі, успішні бізнес-практики, які діляться на лекціях своїм досвідом, і одногрупники.

«Концентрація людей «з головою» зашкалює», - зауважив Ігор Фролов.

Після завершення свого навчання у МІМ Сергій Олійник одразу ж взявся до реалізації бізнес-пану, написаного в якості випускної роботи. Його новий проект пов'язаний з виробництвом крафтового пива, приносить випускнику не лише дохід, а й справжнє задоволення.

«Завдяки МІМ я структурував свої знання та отримав корисні знайомства. Багато з тих, з ким я разом навчався, зараз є моїми близькими друзями», - розповів Сергій.

Довідково: навчання на програмі pre-MBA «Маркетинг» розпочнеться 2 листопада; на програмі pre-MBA «Управління фінансами» - 16 листопада; на програмі pre-MBA «Менеджмент та лідерство» - 23 листопада; на програмі pre-MBA «Управління бізнес-процесами» - 30 листопада. Набір на програми триває. До 26 вересня включно діє спеціальна ціна на навчання.