Навчальний фініш слухачів корпоративної програми «Донбасенерго»

МІМ-Київ завершилася 9-місячна корпоративна програма «Донбасенерго»

01 березня 2017

У МІМ-Київ завершилася 9-місячна корпоративна програма «Донбасенерго». Студенти прослухали навчальні курси з фінансового обліку та звітності, стратегічного та операційного менеджменту, маркетингу, управління проектами, правових аспектів бізнесу, розвитку організації та управління змінами, оцінки фінансового стану підприємства та персональної ефективності менеджера.

Підсумком навчання на програмі є захист консалтингових проектів. Тож 28 лютого слухачі презентували проекти з розвитку менеджменту. Оцінювали роботи керівництво компанії та викладачі МІМ-Київ.
«Під час процесу підготовки консалтингових проектів ви заглибилися в усі процеси компанії, розглядали проблеми під різним кутом і , зрештою, досить неформально підійшли до написання цих випускних робіт. Спілкуючись із вами, ми помітили ті зміни, що відбулися з кожним за час навчання в МІМі. Ви стали відчувати себе дещо вільнішими: частіше висловлюєте власні думки, відстоюєте свою точку зору, не боїтесь «гострих» питань. До того ж, стали хорошими ораторами. Дякую вам за те, що незважаючи на таку відстань, все ж відвідували заняття, за ті хороші слова про нашу групу слухачів, які ми почули від викладачів і керівництва Бізнес-школи. Нехай ваша кар’єра і життя розвиваються так, щоб ви завжди мали можливість і час освоювати нові горизонти», - Наталя Позднякова, директор з управління персоналом компанії «Донбасенерго».
Враженнями про навчання в МІМі поділився випускник корпоративної програми «Донбасенерго» Анатолій Володін: «Я можу описати наш період навчання цікавою асоціацією, що виникла у мене. Ми приїхали в образі П’ятниць, а нас підібрав Робінзон Крузо, дав підзорну трубу, мовляв, візьміть подивіться. Ми зазирнули в неї: виявляється, на острові є люди – грамотні люди. Дякуємо викладачам МІМу за те, що відкрили цю сторінку – тепер нам є над чим працювати і чого прагнути».
Успіхів, дорогі МІМівці! Нехай інвестиції, вкладені у ваше навчання, принесуть процвітання не тільки компанії «Донбасенерго» та енергетичній галузі, а й кожному з вас зокрема.