Навчання у МІМ-Київ – ключовий етап в системі корпоративної освіти співробітників «Сінево»

2 березня менеджери мережі лабораторій «Сінево» розпочали навчання у МІМ-Київ.

13 березня 2017

2 березня менеджери мережі лабораторій «Сінево» розпочали навчання у МІМ-Київ. Варто зазначити, що Бізнес-школа вже має досвід успішної реалізації корпоративних програм для «Сінево». Однак нині перед менеджментом мережі стоять зовсім інші завдання, і мета навчальної програми МІМ-Київ – допомогти їх втілити. Адже саме бізнес-школа формує правильне мислення і вчить дієвим підходам в бізнесі.

Протягом навчання власним практичним досвідом зі слухачами будуть ділитися викладачі МІМу: серед інших, співробітники «Сінево» прослухають курси з менеджменту, маркетингу, управління персоналом, фінансів, управління проектами, а також працюватимуть над власною комунікативною ефективністю. Підсумком навчання стане розробка і захист консалтингових проектів.

«Одним з головних завдань під час навчання є розробка проектів, де ви сповна зможете застосувати нові знання. Одна з попередніх груп слухачів корпоративної програми працювала над системою мотивації для співробітників офісу і лабораторії, інша – прораховувала формат роботи лабораторії за графіком 24/7, що, до слова, реалізовано на практиці в Одеській лабораторії.

Ви теж працюватимете над кейсами, які ґрунтуються на практичних завданнях бізнесу «Сінево» на даному етапі. І ваші підсумкові проекти будуть тими правилами, які ми впровадимо надалі в нашій практиці.

Як «Сінево» змінює культуру ставлення до свого здоров’я, так і МІМ змінює українське бізнес-середовище. Тож винесіть максимум користі для себе і зробіть якісний проект, який допоможе нам як компанії рухатися далі», - під час відкриття програми звернулася до колег виконавчий директор «Сінево» Ольга Ключникова.

Фотозвіт події

Фотозвіт події