Навчання за програмами МВА розпочато!

Якість диплому МВА від МІМ підтверджена двома світовими асоціаціями та першістю у світовому рейтингу Eduniversal

05 лютого 2018

Наступного четверга, 15 лютого, стартує остання, третя, група МВА набору 2018 року - Senior Executive MBA. Це особлива група, адже складається вона з так званих «серійних підприємців» та людей, які за основну мету навчання ставлять задачу знайти нові стратегічні рішення для своїх бізнесів. Ця програма для тих, хто шукає відповіді на питання: яким має бути мій бізнес, який напрямок розвитку обрати, що означає бізнес для мене особисто? На ці питання немає стандартних відповідей, їх слухачі разом з викладачами шукають на програмі Senior Executive МВА.

У двох інших групах навчання розпочато 1 і 5 лютого: МВА з вечірньою та модульними формами навчання відповідно. Значна частина слухачів були відправлені на навчання їх роботодавцями. А це означає, що сучасні компанії Україні все більше звертають увагу на освіту своїх найперспективніших працівників. Не в останню чергу це пов’язано з амбіціозними прагненнями виходу на міжнародні ринки чи залученням іноземних інвестицій. І в тому і в іншому випадку для світових компаній дуже важливу роль відіграє якість бізнес-освіти їх українських партнерів. Навчання у Бізнес-школі МІМ надає саме такі переваги: можливо, не всі в світі знають про нас, але якість диплому МВА від МІМ, що підтверджено двома світовими асоціаціями та першістю МІМ у світовому рейтингу Eduniversal, не викликає жодних питань.

Доволі часто необхідний поштовх у розвитку, інсайт, слухачі отримують задовго до закінчення програми. Так, наприклад, ще під час навчання за програмою MBA Ігор Ігнатенко створив свою нову компанію Look In AR. Компанію було створено з метою розвитку технологій доповненої (AR) і віртуальної (VR) реальності, створення інноваційних мобільних додатків, захоплюючих ігор та незабутніх вражень. Тож, ми очікуємо на ще більшу кількість нових проектів, ідеї яких прийшли в аудиторіях Бізнес-школи МІМ!