"Навчання в Бізнес-школі МІМ розширяє горизонт мислення, що дозволяє генерувати рішення проблем, в будь-який час, при будь-яких умовах"

9 листопада -  в Бізнес-школі МІМ відбувся випуск програми Pre-MBA «Управління фінансами»

09 листопада 2019

Бізнес-середовище змінюється з кожним роком. Через це змінюються і пріоритетні напрямки діяльності фінансистів. Якщо у 1980-і роки величезну частку часу фінансового працівника припадала на роботу операціоніста, який вносив дані до таблиць, то у 1990-і, з появою систем обліку даних, — на завдання поточного фінменеджменту з планування та контролю. А починаючи з 2008 року на перший план вийшли питання стратегії бізнесу. Та часи знову змінилися!

Сьогодні, щоб бути затребуваним і ефективним, фінансисту потрібно мати цілісне бачення фінансової системи та її ролі в управлінні компанією, чітко розуміти принципи взаємодії фінансової системи з іншими підрозділами компанії та вміти комунікувати з ними, володіти набором сучасних інструментів та методик для побудови ефективної системи управління фінансами відповідно до стратегії і тактики компанії, а також знати та використовувати сучасні джерела фінансування бізнесу, як наприклад, цифрові платіжні засоби. 

 Всі ці знання і навіть більше дає програма Pre-MBA «Управління фінансами» в Бізнес-школі МІМ.

Сьогодні – 9 листопада -  в Бізнес-школі МІМ відбувся випуск програми Pre-MBA «Управління фінансами».

«Фінансові програми – одні з найскладніших програм в портфелях бізнес-шкіл. Вони вимагають серйозного бекграунду від майбутнього слухача вже на етапі вступу. Матеріал, який читається на модулях достатньо складний. Але мені надзвичайно приємно відзначити, що група, яка сьогодні отримала сертифікати по успішне завершення програми Pre-MBA «Управління фінансами» - це надзвичайно сильні фахівці, які вже прийшли до нас в МІМ з серйозними професійними результатами, й під час навчання показали колосальний ріст як управлінці», - відзначив керівник програми Pre-MBA «Управління фінансами» Володимир ДАНЬКО.

«Наша компанія вже застосувала ті знання, які я отримав під час навчання на програмі. Ми провели розрахунки щодо ефективності вкладення коштів» - говорить комерційний директор компанії, Ігор Черепков.

«Це мій перший досвід освіти для дорослих. Не вистачає практичного застосування знань. Базові практичні знання не дають можливості «вистрілити», а дуже хочеться. Це фантастичний досвід. Я прийшла на програму Pre-MBA «Управління фінансами», але планую  й надалі розвиватися в Бізнес-школі МІМ. Хочу піти навчатися на Pre-MBA «Бізнес»», - говорить директор клініки Анастасія Желіховська.

«Мене підбили прийти на цю програму колеги. І чесно скажу, що я себе змусила, бо була дуже скептично налаштована. Маю багатий досвід різноманітних тренінгів та курсів, тому знаю, що сісти самому і розібратися в законі, чи кодексі іноді дешевше й менше часу займає, ніж піти на якийсь тренінг. Але вже з перших днів у МІМ я зрозуміла на скільки я помилялась в своїх оцінках. Програма Pre-MBA «Управління фінансами» - це не набір семінарів. Щоб мати інструменти вирішення проблеми, потрібно спочатку розуміти проблему. А для цього потрібні системні знання.  До середини курсу було чітке розуміння, що це крута програма, яка змінює мене, і  вона потрібна всім, хто має  бажання рости», - говорить приватний підприємець Поліна БУРА.

«У МІМі я зустріла людей, які постійно розвиваються. Дорослих складно вчити. Чим старші ми стаємо, тим важче сприймаємо нову інформацію. Але якщо ти потрапляєш у середовище людей відкритих до нових знань, сам отримуєш неймовірний заряд для розвитку. Я - сертифікований суб’єкт фінансового моніторингу, і постійно відвідую різні семінари, тренінги. Програма Pre-MBA «Управління фінансами» дала мені набагато більше ніж все, що я почула до цього. Семінар – це концентрована готова відповідь на  сьогоденну біль, а навчання в Бізнес-школі МІМ розширяє горизонт бачення, що дозволяє самому генерувати рішення проблем, в будь-який час, при будь-яких умовах, і не одне», - пояснює головний бухгалтер компанії «Укрфлора» Олена ПІСКУН.

До старту наступної програми залишилося менше 2 тижнів. Більш докладно про програму pre-MBA «Управління фінансами» ви можете прочитати на сайті Бізнес-школи, або отримати персональну консультацію у будь який час, зателефонувавши за номером +380 67 339 8055.