«Нема ніякої кризи, є зміна умов гри» – Всеволод Зеленін на закритій зустрічі ЕВА

10 червня 2021

Про соціальний інтелект і його вагу для розвитку бізнесу перед вузьким колом спільноти Європейської бізнес асоціації (EBA) говорив запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, доктор філософії у психології Всеволод Зеленін. Зустріч відбулась в рамках традиційних закритих заходів Online GetInTouch для нетворкінгу і неформального спілкування членів ЕВА.

Короткі тези з виступу:

- Соціальний інтелект – це здатність вирішувати життєві кейси. Хороший соціальний інтелект веде до соціального ліфту – ваша компанія і ви самі піднімаєтеся вгору. Часто розвинути персональний соціальний інтелект можна за допомогою коучингу.

- Наші дослідження показують, що коли керівництво компанії опиняється в кризі, це свідчення слабкого соціального інтелекту. Хтось вирішує свої ситуації, а хтось ні. І ніякої кризи не було і не буде – просто змінюються умови гри.

- Є люди, для яких будь-яка ситуація – це втрата. А є люди, які будь-яку ситуацію розцінюють як можливість. На керівні посади, навіть на нижчі щаблі, не можна ставити людей зі слабким мисленням – вони загонять компанію в кризу.

- Щодо розвитку соціального інтелекту в організації: найперше і найважливіше – розуміння самолідерства, яку стратегію мають лідери та ключові співробітники. Другий рівень – як компанія за допомогою розроблених нових стратегій може випередити інших на ринку.