Непереможний ворог: історія лідерства про стійкість та інновації - лекція професора Морріса Мтомбені

28 лютого 2023

"Непереможний ворог: історія лідерства про стійкість та інновації" - лекція під такою назвою очікує слухачів проєкта ReinforceUA вже завтра, 1 березня. Прочитає її професор Морріс Мтомбені, декан Інституту бізнесу Гордона Університету Преторії (GIBS) з моменту його призначення в 2020 році.

Приєднуйтеся за посиланням https://reinforceua.com/lectures/40 та наснажуйтеся думками одного з провідних мислителів сучасності. Починаємо традиційно о 18.00 за Києвом.

Наш спікер має значний досвід у корпоративній сфері у галузі банківської справи, страхування та управління інвестиціями - загалом 31 рік в фінансовій галузі.

До вступу до GIBS у 2014 році професор Мтомбені займав кілька керівних посад в Liberty Life та Momentum, що завершилося чотирирічним терміном на посаді голови управління інвестиціями Momentum та виконавчого директора MMI Holdings Limited. Професор Мтомбені є незалежним директором у банківській та страховій галузі.

Крім роботи керівника, професор Мтомбені - пристрасний вчений. У своїй академічній роботі його основним напрямком є програми докторських та докторських дослідницьких здобутків, а також магістерські програми, де він викладає у галузях корпоративної стратегії, корпоративного управління, бізнес-середовища, фінтеху, стратегічного лідерства та інновацій. Він також викладає на флагманській глобальній програмі розвитку виконавців GIBS, програмі лідерства ради, на програмі старшого виконавчого лідерства Гарвардського університету для керівників та виконавців.

Професор Мтомбені приносить свій внесок у вищу освіту на міжнародному рівні як член Форуму деканів та директорів Південно-Африканських бізнес-шкіл (SABSA), член круглого столу деканів Академії міжнародного бізнесу, член Глобальної ради з принципів відповідального управління освітою (PRME) та член Асоціації МВА та Бізнес-випускників (BGA) Адвайзерської ради Африки та Близького Сходу.