«Нездоланні» перемогли

Книжка «Нездоланні» Адама Альтера, що входить до серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує» видавництва BookChef, була проголошена Кращою книгою року в номінації "Обрій" (Бізнес, Економіка, Успіх).

09 лютого 2019

Книжка «Нездоланні»  Адама Альтера, що входить до серії  «Бізнес-школа МІМ рекомендує»  видавництва BookChef, була проголошена Кращою книгою року в номінації "Обрій" (Бізнес, Економіка, Успіх).

Ця книга – про нашу залежність від інтернету та екранів.  На скільки все серйозно, дуже добре розуміють дизайнери та архітектори програмного забезпечення.

У 2010-му Стів Джобс зізнався журналістові, що його діти ніколи не брали створений ним iPad до рук. Не давав його своїм малим з міркувань безпеки і засновник Blogger, Twitter і Medium Еван Вільямс. Таке враження, пише Альтер, що ці люди дотримуються головного правила наркодилерів: «Тим, що продаєш, не зловживай!».

Адам Альтер – доцент на кафедрі маркетингу Бізнес-школи Стерна Нью-Йоркского університету та автор книги «Рожевий витверезник та інші незвичайні сили, які визначають, як ми мислимо, відчуваємо і діємо», яка у 2013-му стала бестселером The New York Times. А ще – досвідчений геймер.

Він зізнається, що ігри, в які він грав цього разу з професійною метою, дещо відволікали його від роботи над новою книгою «Нездоланні: про технології, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку» (Irresistible: The Rise of Addictive Technology). Але він цю книгу таки дописав. У 2017-році її український переклад вийшов у видавництві BookChef за підтримки Бізнес-школи МІМ.

До речі, «Нездолані» - це  перша книга з серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує».

«За 1,5 роки ідея партнерського книжкового проекту переросла в цілу серію  з 8 відмінних глибоких книжок. А також – у формат книжкового клубу, зустрічі якого продовжуватимуться і в 2019 році», - коментує один з ініціаторів видавничого проекту серії  «Бізнес-школа МІМ рекомендує», викладач бізнес-школи МІМ Вадим САВЄЛЬЄВ.

 «Радіємо разом із партнерами! Вітаємо всю спільноту! Саме час відкласти гаджет і почати читати книгу-переможницю, яка –  про наше цифрове житя!»,  - говорить президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.