Нові ідеї для нових бізнес-лідерів

Випускники про програму Pre-МВА «Менеджмент і лідерство»

21 травня 2019

У спільноті випускників МІМу чергове поповнення —18 травня слухачі програми Pre-МВА «Менеджмент і лідерство» отримали свої сертифікати. Позаду 6 місяців вивчення новітніх практик управління, систематизація досвіду, опанування нових навичок.

Усі випускники отримали сертифікат Бізнес-школи МІМ з міжнародною акредитацією CEEMAN.

Досягти мети та успішно пройти всі етапи навчання не вдалося б без допомоги та наставництва викладачів бізнес-школи. За словами директора програми Олександра Сударкіна,  упродовж навчання слухачів цієї групи найбільше цікавило, які важелі впливу на команду має лідер, і як їх можно використовувати. «Вони прагнули дізнатись, що вони представляють собою як лідери, чому люди мають йти за ними, наскільки природно сумніватись в собі та що з цим робити. Окрім цього, їх цікавила низка питань з проектного та стратегічного менеджменту», — коментує Олександр Сударкін.

Своїми враженнями про те, що найбільше зацікавило в програмі і що з вивченого вдалось втілити у власних проектах, поділились випускники:

Валентина Лужна, керівник відділу транспортного обслуговування ТОВ «Отокоч Україна»:

«Навіть на те, що я вже знала, я подивилася з іншого ракурсу. Чимало з вивченого я починаю використовувати в роботі і в житті —здебільшого, це стосується навичок управління персоналом і переговорів. Олена Юзькова і Наталя Павлова допомогли заглибитися в психологію — і це дозволило мені зробити кадрові перестановки. Я навчилася бачити, що з себе представляє конкретний співробітник, і які завдання йому можна давати, щоб отримати результат. У своїй компанії я передала функціонал однієї людини іншій — і це допомогло зробити роботу ефективніше».

Олег  Добранчук, керівник відділу продажів ТОВ «Проксима Рисерч»:

«Програма дуже сподобалася. Корисним було те, що вона структурувала ті знання, вміння та навички, які до цього були виключно емпіричними. Мені запам'яталися заняття, присвячені управлінню конфліктами. На проектному менеджменті ми вивчали матрицю оцінки проектів — завдяки їй ми в компанії вирішили, який проект буде запускатися в першу чергу. Найбільшим відкриттям для мене став курс «Управління віртуальними командами» - я ніколи не думав про таку організацію роботи, а тепер я почав думати в цьому напрямку».

Мемет Кангієв, менеджер БО «Фонд культурної спадщини»:

«У мене дуже багатий досвід роботи - понад 40 років. Під час навчання я отримав можливість поглянути під іншим кутом зору на всі знання, вміння, навички, які я накопичив за життя. Заняття дозволили мені переосмислити свої можливості і дали структуроване бачення того, з чим я раніше зустрічався на практиці.

Більшу частину життя я пропрацював в старій системі. Тому для мене було корисно все - починаючи від термінології і закінчуючи новими підходами під час організації бізнесу. Я познайомився з сучасними трендами в сфері фінансів, маркетингу і лідерства, і вже встиг використати кілька порад, які мені дали викладачі програми Олександр Сударкін та Олена Юзькова».

Олександр Панасюк, компанія «7 ЦЕХ»:

«У програмі мене найбільше цікавили нові інструменти для розвитку власного бізнесу і  нетворкінг. Я по-іншому подивився на деякі психологічні нюанси взаємодії між співробітниками. Завдяки отриманим знанням у мене з'явилися нові ідеї для вирішення таких завдань, як розширення відділу продажів, взаємодія в команді, мотивація, тощо. Я вже думаю про те, щоб піти вчитися на  програму МВА в Бізнес-школу МІМ».