Нова група розпочала навчання за програмою pre-MBA «Управління бізнес-процесами»

30 листопада 2020

Всі 5 груп нового набору pre-MBA у зборі! 27 листопада програма «Управління бізнес-процесами» приєдналася до інших 4 програм: «Бізнес», «Менеджмент і лідерство», «Маркетинг» та «Управління фінансами», які стартували протягом жовтня-листопада.

Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ, розповіла новим слухачам про історію створення МІМ-Київ, та пояснила, чому наша школа має статус міжнародної: «Окрім того, що ми маємо міжнародні акредитації, членство в міжнародних асоціаціях та регулярно потрапляємо в рейтинги й отримуємо нагороди, ми маємо міжнародні технології навчання, а знання і досвід наших викладачів відповідає кращим міжнародним практикам».

Під час першої зустрічі учасники познайомилися один з одним і розповіли про свої очікування від навчання на програмі «Управління бізнес-процесами»:

«Для мене як власника важливо навчитися системно керувати бізнесом, адже щодня я знаходжуся у суцільному потоці абсолютно різних задач. Крім того, на наступний рік я запланував декілька серйозних цілей, які дозволять вивести бізнес на новий рівень. Але для їхнього втілення мені не вистачає знань та досвіду. Тому навчання на pre-MBA «Управління бізнес-процесами» для мене є можливістю напрацювати базу для досягнення конкретних цілей», – відзначив Роман Набожняк, засновник та власник Veterano Brownie.

У свою чергу, Вячеслав Покотило, Віце-президент Бізнес-школи МІМ, завідувач та професор кафедри менеджменту та економіки МІМ, а також академічний директор програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами», наголосив на тому, що ця програма є вузькоспеціалізованою і «скерована на те, щоб покращити існуючу компанію».

Також у перший день у групи відбулася лекція «Управлінський облік», яку провів Сергій Голов, д.е.н., професор кафедри менеджменту та економіки.

Бажаємо новим слухачам програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами» отримати максимум користі від програми та вдосконалити бізнес-процеси, якими вони керують!

Зауважуємо, що заняття в МІМ організовані з дотриманням всіх засобів безпеки: на вході відбувається температурний скринінг, протягом усього часу перебування в приміщенні діє масковий режим, між слухачами зберігається безпечна дистанція.