Нова книга Харарі вийшла в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує»

Нова книга – новий формат – нове бачення історії народження людства від Ю.Н.Харарі

25 березня 2021

«Історія народження людства: перша графічна історія» – нова книга Ювала Ноя Харарі в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує» від видавництва BookСhef.

Цього разу автор вирішив відійти від звичного формату і ми отримали чудово ілюстровану графічну адаптацію світового бестселера «Homo Sapiens: Коротка історія людства». 

Рекомендацію до україномовного видання написала Ірина Тихомирова, Президент МІМ:

«Вперше про історію людства в графіці я почула від Ювала Харарі у 2019 році на зустрічі перед міжнародним освітнім форумом Facing The Future, який організувала наша Бізнес-школа. Харарі розповів, що хоче написати книгу для підлітків, щоб заохотити їх до вивчення історії. Книга вийшла, і з’ясувалося, що вона буде цікавою і дорослим, які зможуть не тільки оновити та розширити знання, а й побороти стереотипи про розвиток нашої цивілізації».

Графічний формат пропонує читачеві нове інтелектуальне й художнє дослідження минулого: еволюція людини відтворена у вигляді галасливого телевізійного реаліті-шоу; першу сутичку між сапієнс і неандертальцями досліджено через видатні твори сучасного мистецтва, винищення мамонтів і шаблезубих тигрів переказано як «кінодетектив».

Бажаємо вам цікавого занурення в новий яскравий світ «Історії народження людства»!