Нове мислення для масштабних досягнень - лекція мислителя №1 Роджера Мартіна

08 листопада 2022

Ми продовжуємо запрошувати зіркових спікерів у рамках загальнонаціонального освітнього проєкту ReІnforceUA. І вже 9 листопада до нас завітає Роджер Мартін з лекцією «Новий спосіб мислення: ваш путівник до найвищої ефективності управління».

У 2017 році він був названий №1 мислителем у сфері менеджменту у світі за версією Thinkers50, рейтингу найвпливовіших глобальних бізнес-мислителів, який складається раз на два роки, і куди його ім’я потрапляло неодноразово.

Його внесок у бізнес-спільноту, це зокрема дві масштабні ідеї. Йдеться про інтегративне мислення як здатність врівноважувати дві протилежні моделі замість того, щоб обирати одну і жертвувати іншою. Таким чином, творче осмислення такого поєднання дасть кращий результат, аніж кожна з них окремо. Інша ідея стосується дизайн-мислення, яке здатне врівноважити між собою аналітичне й інтуїтивне мислення. Роджер Мартін вважає, що організація, яка спирається на проєктне мислення, здатна ефективно просувати знання від таємниці до евристики та алгоритма.

Власне, як застосовувати ці ідеї, автор буде ділитися з українською аудиторією. Запрошуємо реєструватися за посиланням https://reinforceua.com/lectures/29 і гарантовано отримати доступ до запису лекції.  Для тих, хто має змогу переглядати трансляцію онлайн, нагадуємо, що початок лекції – 9 листопада, о 18.00 за Києвом.

Роджер Мартін є почесним професором Школи менеджменту Ротмана в Університеті Торонто, де він був деканом з 1998 по 2013 рік. Також він був академічним директором Інституту корпоративного громадянства Майкла Лі-Чіна з 2004 по 2019 роки та директором Інституту Мартіна Просперіті з 2013-2019 рр. У 2013 році провідний сайт з бізнес-освіти Poets & Quants назвав його найкращим деканом року.

Його остання книга — «Новий спосіб мислення: ваш путівник до високої управлінської ефективності» (Harvard Business Review Press, 2022). Також він написав 30 статей у Harvard Business Review.

Роджер отримав ступінь бакалавра в Гарвардському коледжі за фахом економіка в 1979 році та МВА в Гарвардській школі бізнесу в 1981 році. Він живе в Південній Флориді зі своєю дружиною Марі-Луїзою Скафте.