Новий освітній сезон в МІМ: розпочала навчання група Pre-MBA «Бізнес» 

01 листопада 2021

Зі стартом першої програми pre-MBA у МІМ розпочався навчальний сезон 2021/22. Програма «Бізнес» побудована за тією ж логікою, що і класична програма MBA, однак оптимізована таким чином, щоб оволодіти ключовими бізнес-компетенціями, скласти бізнес-план та отримати базові знання з управління компанією усього за 9 місяців.

- Ми працюємо над тим, щоб слухачі отримували якісну бізнес-освіту, не виїжджаючи за межі країни. Важливо, що викладачі МІМ мають практичну діяльність, адже кожен з нас або має свій бізнес, або консультує, або є членом наглядової ради якихось підприємств. Тому чисто теоретиків ви тут не зустрінете. Це робить навчання дуже цікавим, оскільки саме практика і дискусії на заняттях допомагають отримувати нові знання, - зазначив директор програми МВА Олександр Сударкін.

Незважаючи на відрядження до Таджикистану, нових слухачів з початком навчання привітали Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова та Віце-президент, директор програми pre-MBA «Бізнес», Олексій Виноградов, які були на зв'язку онлайн.

- Бізнес-освіта складається з досить коротких курсів, які всі разом як пазл складаються в картинку. І ця  картинка – це системне бачення бізнесу. У pre-MBA «Бізнес» є модулі щодо аналізу даних та їх систематизації, управління і прийняття рішень на основі цих даних. Всі курси програми будуть спрямовані на те, які дані повинен мати  управлінець, хто і як цими даними має управляти, і яким чином на основі цих даних буде прийняте управлінське рішення. Зрештою, хто його приймає і несе відповідальність, та як це рішення впроваджується, - розповіла про змістову частину програми Ірина Тихомирова.

- Ця програма постійно змінюється, але ідея залишається наступною – ми будемо навчати вас працювати з даними, цифрами, але для чого? Ми хочемо, щоб протягом цих дев’яти місяців ви для себе чітко зрозуміли, що таке бізнес-планування. Якщо ви хочете подивитися на бізнес очима власника або менеджера, який хоче з власником розмовляти спільною мовою, треба зрозуміти, яким чином бізнес впливає на повернення інвестицій, на формування доходу і таке інше. Кожен з вас наприкінці навчання має власноруч написати бізнес-план. Наша ідея полягає в тому, щоб ви могли на практиці застосовувати отримані тут знання, - наголосив Олексій Виноградов.

Серед слухачів, які розпочали навчання, є ті, хто вже навчався на інших програмах, як наприклад, Ольга Царенкова, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами компанії «Сінево», яка вже втретє навчаэться в МІМ:

- Перший раз я навчалась тут у 2009 році на програмі PMD Маркетинг, потім було корпоративне навчання. Якщо зараз у маркетингу, продажах, презентаціях я маю певну компетенцію, то цікаво з точки зору системності бізнесу подивитися, як і що відбувається на тому боці – у клієнта. Тому і виник інтерес саме до програми pre-MBA «Бізнес», яка дає розуміння бізнесу як цілісної системи.

Натомість Євген Тарасенко, консультант з питань комерційної діяльності і управління «Бізнес Сек'юріті Груп» обрав програму pre-MBA «Бізнес» як відправну точку. Вчитися в МІМ вирішив після рекомендацій друзів:

- На цю програму pre-MBA мене привело бажання глибше дізнатися, що таке бізнес – хочу зрозуміти загальні принципи його побудови і розвитку, щоб потім можна було це застосовувати в своїй діяльності. А також бажання зміни сфери діяльності й пізнання нового. Крім того, це бажання познайомитися з цікавими людьми, розширити свій кругозір і просто отримати задоволення від нових знань.

Бажаємо нашим слухачам цікавої і наповненої сенсами мандрівки за знаннями. 

І нагадуємо дати старту інших програм родини pre-MBA:

12 листопада – pre-MBA Менеджмент та лідерство

19 листопада – pre-MBA Маркетинг

26 листопада – pre-MBA Управління фінансами та pre-MBA Управління бізнес-процесами

Деталі  за номером +38 067 339 80 55.