Інвестиція у навчальні проекти: екскурсія випускників МІМ у ТС «Винахідник»

24 травня 2018

Поєднання цікавої ідеї та бажання створити новітній освітній продукт приречені на бізнес-успіх – доведено Оксаною Стоєцькою, засновницею мережі технічних студій «Винахідник». Цієї середи, 23 травня, випускники Бізнес-школи МІМ побували на екскурсії у ТС «Винахідник», де дізналися подробиці створення та розвитку проекту та особливості даного виду підприємницької діяльності.

Оксана розпочала свій бізнес десять років тому із ідеї зацікавити власних дітей до технічних наук, використовуючи конструктор LEGO. Згодом просте сімейне захоплення переросло в унікальний для України бізнес-план, який, в свою чергу, перетворився в успішний бізнес. «Ми не проводили фінансових розрахунків на початку нашого шляху, навіть не знали, коли інвестиції у проект будуть повернуті. – зазначила Оксана, спілкуючись із МІМівцями. – Наразі я можу з впевненістю заявити про фінансовий успіх цього бізнесу. Проте для нас головними є не гроші, а цінності, які закладені в проект».

Зусиллями команди, яку зібрала засновниця ТС «Винахідник», було створено понад 30 навчальних програм, організовано безліч конкурсів та фестивалів, відкрито 17 студій, на презентації першої з яких були присутні керівники компанії LEGO.

Наразі «Винахідник» - відомий освітній бренд та успішний бізнес із важливою соціальною місією. Студії працюють у різних куточках України: Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі. Долучитися до проекту та відкрити свою студію «Винахідник» можна, ставши франчайзі.

Довідково: екскурсія до ТС «Винахідник» відбулась за підтримки Першої школи франчайзингу, cоорганізатором виступила компанія Franchise Group - консалтинг у сфері франчайзингу для малого і середнього бізнесу.

Фотозвіт