Офіційно: AACSB, AMBA & BGA та EFMD призупиняють діяльність в російських установах

11 березня 2022

Керівництво Бізнес-школи МІМ разом з іншими солідарними представниками світової академічної спільноти сприяли тому, щоб одразу три найпотужніші міжнародні акредитаційні організації зробили спільну заяву щодо ситуації в Україні і вирішили призупинити будь-яку діяльність щодо членства та акредитації в російських установах:

"AACSB, Асоціація МВА (AMBA) та Асоціація випускників бізнесу (BGA) та EFMD солідарні з народом України. Як світові лідери у сфері бізнес-освіти, наші організації підтримують і обслуговують освітян і лідерів у більш ніж 150 країнах і територіях через нашу відданість цінностям миру, безпеки, свободи, різноманітності та соціальної відповідальності.

Ми глибоко стурбовані швидкою ескалацією гуманітарної кризи, яка сталася в результаті російського вторгнення в Україну, і ми прагнемо підтримувати наші українські бізнес-школи та їх співробітників, викладачів і студентів, коли вони захищають свій спосіб життя і суверенітет.

Наші колеги з російських університетів, які протягом багатьох років є спільними та підтримуючими учасниками наших глобальних мереж, опиняються в безпрецедентному та надзвичайно складному становищі через рішення та дії свого уряду. Тим не менш, ми спільно вирішили призупинити будь-яку діяльність щодо членства та акредитації в російських установах до подальшого повідомлення.

AACSB, AMBA & BGA та EFMD твердо стоять разом з нашими спільнотами у досягненні миру, свободи та глобальної співпраці для покращення суспільства.

Керін Бек-Дадлі
Президент і генеральний директор AACSB

Ендрю Мейн Вілсон
Генеральний директор AMBA і BGA

Ерік Корнюель
Президент і генеральний директор EFMD

 

*Потрійна акредитація в управлінській освіті, також відома як акредитація Triple Crown, — це комбінована акредитація бізнес-шкіл трьох основних органів акредитації: AACSB у Сполучених Штатах, AMBA у Великобританії та EQUIS у Європейському Союзі. Близько 1% бізнес-шкіл мають потрійну акредитацію. Нагадаємо, що Бізнес-школа МІМ має акредитації AMBA та CEMMAN, наразі ми пройшли вже половину шляху для отримання акредитації AACSB.

 

Джерело: https://www.aacsb.edu/media-center/news/2022/03/joint-statement-ukraine?fbclid=IwAR2Yv3-hz0Yh9pXIaPkfeWqMdxByA4GPzsabP1xF1P0aIhAx0cgR9u-gutA