Офіційно: Асоціація CEEMAN призупинила свою діяльність в рф

17 березня 2022

The Central and East European Management Development Association - CEEMAN, що налічує 200 членів (бізнес-школи, університети, центри розвитку менеджменту, національні, регіональні та міжнародні асоціації, корпорації та приватні особи) з більш ніж 51 країни світу, заявила про підтримку України та призупинення своєї діяльності в рф. Основні напрямки діяльности Асоціації включають освітні програми для викладачів та співробітників закладів розвитку менеджменту (таких як IMTA - Міжнародна академія викладачів менеджменту та семінар з управління програмами, Міжнародна акредитація якості (IQA), міжнародні конференції, сприяння написанню кейсів та використанню кейс-методу в управлінській освіті в ЦСЄ, сприяння міжнародній співпраці та спільним проектам між установами-членами тощо.
Надає Міжнародну акредитацію якості (IQA) для бізнес-шкіл.

Заява CEEMAN щодо війни в Україні

"CEEMAN засуджує вторгнення Росії в Україну та висловлює свою солідарність із мужнім українським народом. Наші думки з ними, і ми готові допомогти через нашу організацію та наші школи-члени.

CEEMAN був заснований у політично конфліктний період 30 років тому, і наші члени, які походили насамперед із Центральної та Східної Європи, будували мости між націями, які не були у дружніх стосунках. Ми всі разом підтримували економічні реформи в наших країнах, підтримували також один одного в наших зусиллях зростати та ставати великою родиною! Російські декани та директори були активними членами цієї родини.

Проте навесні 2022 року, ставши свідками звірств війни, ми вирішили на засіданні Ради 8 березня припинити всю нашу діяльність у Росії до подальшого повідомлення.

На тому ж засіданні Рада погодилася швидко прискорити зусилля CEEMAN і поширити на своїх членів концепцію освіти з менеджменту та лідерства, яка виходить далеко за межі управлінських і лідерських компетенцій як така, і має на меті розвивати ці цілісні якості, необхідні для різноманіття у світі. Це стосується не лише просування етичного, відповідального та сталого бізнесу, а й ширших обов’язків як бізнесу, так і керівництва уряду в усьому світі -  працювати разом на всіх рівнях для забезпечення миру, якого вимагає стійке зростання та процвітання.

Ми хочемо, щоб війна в Україні негайно припинилася.

Від імені Ради CEEMAN,

Даніца Пург

Президент CEEMAN"

 

Джерело: https://www.ceeman.org/home