Оновлені програми pre-MBA від МІМ – відповідь на те, як бізнес може зростати в умовах війни

01 липня 2022

Осінній навчальний сезон МІМ розпочинає з оновленим портфелем програм pre-MBA. Це дасть змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни.

Фактично, зміна формату освітніх програм почалась ще навесні, коли своє «антикризове навчання» розпочали слухачі, які подавали заявки ще до повномасштабного вторгнення. Бізнес-школа відреагувала на зміну поточних обставин для багатьох людей, масову релокацію бізнесу, переїзди за кордон та інші виклики. Навчання стартувало онлайн, а програми зазнали певних коректив, щоб дати відповіді на ті питання, які раптом постали перед управлінцями різних ланок і профілів.

- Ми побудували оновлені програми таким чином, що всі вони мають спільне ядро. Ми впевнені, що незалежно від того, який саме вектор хоче опанувати сучасний управлінець, для успішного та ефективного застосування здобутих знань потрібно мати якісну управлінську базу. Тож всі три програми мають за основу певне «ядро pre-MBA», яке становить близько 80 навчальних годин. Тут ми говоримо про основні моменти, які мають розуміти всі управлінці, незалежно від того, в яких компаніях і галузях вони працюють. Це й управління маркетингом, базові моменти фінансової звітності, управління персоналом тощо. А головне, ми говоримо про ті речі, які стали актуальними в умовах воєнного часу і тепер є невід’ємною частиною управлінського життя. Наприклад, соціальна відповідальність бізнесу в умовах війни – ми ввели цілу тему, що стосується підтримки проєктів, які вимагають фінансування з боку бізнесу, - говорить Віцепрезидент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов. І пояснює, що решта часу навколо цього «ядра» буде присвячена безпосередньо профільним дисциплінам.

Отже, програми pre-MBA, які стартують в осінньому навчальному сезоні МІМ:

«Pre-MBA Менеджмент та лідерство». «Нащадок» звичної і популярної «M&L», на яку йдуть ті, хто хоче більше дізнатися про те, як вибудовувати взаємини з командою. Тут на слухачів чекає змістове наповнення, яке зараз важливе з точки зору персональної управлінської ефективності – психологія управління, як працювати з людьми, які зайняті питаннями безпеки та виживання, як працювати з віддаленими командами, коли співробітники компанії розкидані по світу. А також крос-культурний менеджмент, як спілкуватися з потенційними партнерами за кордоном, адже ситуація підштовхує шукати нові, зовнішні ринки.

«Pre-MBA Бізнес-аналіз». Програма, що об’єднує найактуальніші напрацювання Бізнес-школи МІМ щодо так званих хард-скіллз. Вона для тих, кого цікавить механіка бізнес-процесів в умовах війни та екстремальних обставин. Акцент матеріалу націлений на розуміння аналізу і управління не стільки командами, як бізнесом. Змістове наповнення стосуватиметься аналітично-стратегічного напрямку і складатиметься з маркетингового аналізу, оцінки стану компанії, податкового планування, управління результативністю.

«Pre-MBA Бізнес». Програма для тих, хто хоче все й одразу, тобто опанувати рівномірно хард- і софт-скіли. Вона підійде для тих, хто одночасно хоче розвинути персональні навички управлінської ефективності та опанувати розуміння бізнес-аналізу, стратегій. Фактично, це рівномірне поєднання ключового матеріалу з попередніх двох програм.

Кожна з програм передбачає участь у бізнес-симуляції, що в цікавий спосіб замикає навчання на практику. Крім того, всі випускники наприкінці навчання вийдуть з готовим індивідуальним проєктом – бізнес-планом або планом персонального розвитку управлінця. Фактично, це буде робочий документ з урахуванням актуальних знань, який надалі можна втілювати у життя.

Ми розуміємо, що сьогодні перед нашим бізнесом стоїть одночасно задача розвитку і виживання. Треба зберегти команду людей, працювати над змінами у бізнес-процесах, треба зменшувати собівартість, перебудовувати логістику, виробництво, шукати нові ринки збуту, бо є компанії, в яких на 70-80% скоротився збут. І саме про те, як вирішувати ці питання, ми і будемо говорити. Буде робота з кейсами, будемо запрошувати гест-спікерів з конкретними показовими ситуаціями, будемо практикуватися на симуляціях, - говорить Олексій Виноградов.

 

Нагадаємо, що можна залишити заявку та дізнатися більше про умови за номером +38 067 339-80-55 (якщо вам зручно, можливе спілкування в месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram)!

Також для того, щоб зрозуміти, яка програма підходить саме вам, долучайтеся до Презентацій програм з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим, які ми організовуємо час від часу. На презентаціях Олексій розповідає все зміст програм, особливості навчання в МІМ, та відповідає на нагальні питання!

!!! Cлідкуйте за анонсами

>> Запис презентації програм від 12.07.22