Оновлена програма «Менеджмент та лідерство» стартує 15 квітня – ще більше практики від топ-фахівців

08 лютого 2022

Ще більше практичного досвіду для слухачів програми Pre-MBA «Менеджмент та лідерство», яка стартує 15 квітня. Цього року курс «Сучасна система управління персоналом» читатиме Ксенія Прожогіна, а «Управління конфліктами» - Ірина Золотаревич.

Обидві викладачки – відомі на ринку топ-фахівчині у своїх напрямках та консультантки-практики з «живими» кейсами, базованими на українських реаліях.

- Ми в Бізнес-школі МІМ особливу увагу приділяємо саме навчанню через ознайомлення з управлінськими кейсами та їх аналіз, де можна наочно побачити, як спрацьовують якісь теоретичні засади у практичному полі. Особливо цінним у випадку згаданих викладачів є змога розібратися у ситуації до деталей, уточнити чи запитати щодо нюансів чи супутніх факторів. Тобто тих речей, які зазвичай лишаються за кадром, але можуть бути визначальними, - розповів директор програми pre-МВА «Менеджмент та лідерство» Олександр Сударкін.

Довідково:

Ірина Золотаревич - коуч, засновниця Міжнародної Школи Коучингу Золотаревич, автор метода 5-крокового масштабування, керівник та співзасновник кількох PR-агенцій. Була радником з комунікацій Прем’єр-міністра України. Головувала на міжнародному конкурсі в Давосі WCFDavos Award.

Ксенія Прожогіна - засновниця та керуючий партнер компанії K.People, екс-директорка департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП. У 2014 році відзначена як найкращий директор з персоналу серед агрокомпаній України за результатами голосування користувачів та експертів, проведеного бізнес-порталом «Дело», а у 2018 стала найкращим HR директором в Україні.