Освіта – частина передбачуваного майбутнього. Президент МІМ Ірина Тихомирова в інтерв'ю іспанському Ex2

15 березня 2023

Війна має своїм гірким наслідком не лише загибель цивільних та військових на фронті – війна краде майбутнє. Планування стає примарою – ти не знаєш, що станеться наступного дня. Здобувати освіту у такий час – це частина передбачуваного майбутнього. 

Про це, а також про перші місяці війни, коли ворог був у небезпечній близькості до столиці, про уламки ракети, які пошкодили будівлю Бізнес-школи МІМ, а також про те, як партнерства допомогли навіть у такий непростий час стати сильнішими і дати натхнення для українського бізнесу – в інтерв'ю іспанському виданню Executive Excellence розповіла Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова. Разом із глобальним рейтингом Thinkers50 вони підтримують  наш проєкт ReІnforce UA Global Knowledge Hub.

У розмові з Федеріко Фернандесом де Сантосом, головним редактором видання,  Ірина Тихомирова пригадала невизначеність перших днів повномасштабного вторгнення і подальші кроки задля того, щоб допомогти бізнес-спільноті у цей непростий час суцільних викликів. Зазначила про шалену підтримку з боку міжнародної академічної спільноти і готовність допомагати. Розповіла, як підвальні приміщення задля того, щоб продовжити навчання офлайн, переобладнали на захищені аудиторії.

Крім того, Ірина Тихомирова анонсувала вихід книги за підсумкам проєкту ReІnforceUA. До неї увійдуть матеріали лекцій, з якими протягом року виступали провідні мислителі світу.  

Прочитати інтерв’ю повністю мовою оригіналу можна за посиланням.