Освіта майбутнього: старт гібридної pre-MBA Бізнес+Управління фінансами

28 квітня 2022

У середині квітня МІМ запустив гібридну програму pre-MBA «Маркетинг/Менеджмент та лідерство». 

А 27 квітня стартувала ще одна ексклюзивна об’єднана програма pre-MBA «Бізнес/Управління фінансами», навчання триватиме 9 місяців.

За словами Президента МІМ Ірини Тихомирової, фінанси - це кровоносна система бізнесу, тому поєднання саме цих програм озброїть сучасного бізнесмена, керівника розумінням сучасних фінансів.

«Ми переживаємо непрості часи, але програма, яку ми сьогодні відкриваємо, дає поштовх і надію на майбутнє. Адже наша Перемога, в якій немає сумніву, буде потребувати великої кількості талановитих, освічених управлінців, які будуть готові взяти на себе відповідальність і будуть знати, як працювати на відбудову України. Ми повністю зберегли весь колектив викладачів, а вони у свою чергу оновили курси у відповідності до військових реалій, доповнивши їх відповідними прикладами», - сказала Ірина Тихомирова під час онлайн-відкриття. 

Віцепрезидент МІМ, директор програми в частині «Бізнес», Олексій Виноградов, зазначив, що під час навчання відбудеться обговорення живих кейсів - а саме, кейсів безпосередньо учасників програми.  А також на слухачів чекає бізнес-симуляція «Менеджмент-гейм», де для прийняття ефективних управлінських рішень застосовуються знання з фінансів, маркетингу, операційної та виробничої діяльності. 

Володимир Данько, директор програми в частині «Управління фінансами розповів про логіку побудови фінансової програми і зауважив, що слухачі також будуть говорити про те, звідки брати фінансові активи в умовах війни. 

Фінальним акордом стане захист випускних проєктів - реальних бізнес-планів, які напише кожен з учасників. До речі, soft-курси об’єднають МІМівців з гібридної програми «Маркетинг/ Менеджмент та лідерство», що розширить можливості для нетворкінгу.