Освітній сезон 2022-23 стартував: три групи pre-MBA розпочали навчання в МІМ

26 жовтня 2022

Прагнення ставати кращими і розвивати професійні компетенції перемагає виклики воєнного часу. Одразу три групи розпочали навчання у Бізнес-школі МІМ. Йдеться про оновлений портфель програм pre-MBA: Бізнес, Менеджмент та лідерство і Бізнес-аналіз, які скомпоновані таким чином, щоб якнайкраще відповідати вимогам сьогодення.

Всі три програми будуть мати спільну базову частину та спеціалізовані для кожного напрямку дисципліни. За словами Президента Бізнес-школи МІМ Ірини Тихомирової, з того, представники яких галузей в непрості часи готові інвестувати у навчання, видно, які галузі будуть в авангарді завтра. Адже освіта - це завжди про майбутнє і про перспективи.

- Життя постійно змінюється. Особливо зараз. Нині для управлінця необхідні як soft skills, пов’язані з навичками комунікації, так і hard skills, наприклад, уміння аналізувати великі масиви даних, приймати рішення в умовах браку часу і ресурсів. Критичне мислення необхідне для того, щоб можна було виділити головне, відкинути другорядне і на основі цього прийняти рішення. А також потрібно розвивати управлінські навички, щоб ці рішення потім втілити у життя. Минув той час, коли можна було навчитися раз і на все життя. Ми навчаємо вас зараз для того, щоб ви мали більше інструментів і можливостей для майбутнього, - зазначила Ірина Тихомирова, відкриваючи навчальний сезон.

Серед слухачів, які нині розпочали навчання, чимало тих, хто працює в ІТ-секторі, логістиці, фармацевтичній сфері, банківському та аудиторському секторах, зокрема, співробітники компаній «великої четвірки». Крім того, вважають важливим для себе навчання і готові присвятити йому найближчі півроку ті, хто працюють у напрямку грантів та фандрейзингу, у благодійних фондах.

Вітаємо спільноту МІМ з поповненням і бажаємо нашим слухачам попри обставини отримати задоволення та взяти максимум з навчального процесу!