Партнери, викладачі та випускники МІМ – серед найкращих роботодавців України

02 листопада 2021

У тридцятку найкращих роботодавців за оцінкою експертів видання «ТОП-100. Рейтинги найбільших» увійшла низка компаній, управлінці яких підвищували свої компетенції в МІМ та сприяли навчанню співробітників на корпоративних програмах. А багато хто з ТОП-менеджерів цих компаній охоче діляться власним досвідом зі слухачами Бізнес-школи як запрошені викладачі чи в якості гест-спікерів.

На другому місці  рейтингу – компанія "Київстар", яка торік збільшила витрати на оплату праці персоналу майже на 300 млн грн. У 2021 році впроваджено нову гібридну модель роботи, особлива увага приділяється програмам із забезпечення добробуту співробітників. Управлінці компанії декілька разів проходили навчання на корпоративних програмах у МІМ. Директор з розвитку нових напрямків бізнесу на масовому ринку "Київстару" Павло Даніман – випускник МІМ 2009 року (PMD Маркетинг), нині зустрічається зі слухачами Бізнес-школи в якості гест-спікера

"Астарта-Київ" - четверта у рейтингу. Вона ж посідає друге місце серед 89 аграрних компаній світу у глобальному ESG рейтингу від міжнародної агенції Sustainalytics. Реалізує багато програм та інновацій щодо HR. В "Астарті" успішно працює програма кадрового резерву. Засновник підприємства Віктор Іванчик закінчив МІМ за програмою Senior Executive MBA (2007). Тепер же компанія регулярно формує і направляє групи управлінців на відкриті програми в Бізнес-школу МІМ.

У списку також "Медіа Група Україна" – один із найвпливовіших медіахолдингів країни. За даними EY, група входить до трійки найкращих роботодавців медійної галузі. Телевізійні канали та видавничі проєкти "Медіа Групи Україна" на перших позиціях у рейтингах. Компанія пропонує співробітникам офіційну заробітну плату, соціальний пакет, навчання та можливості кар’єрного зростання. У 2021 році запроваджено навчання керівників на корпоративній MBA у МІМ.

Мережа магазинів ТМ "Лінія магазинів EVA" — одна з найбільших і найдинамічніших роздрібних мереж в Україні, не в останню чергу завдяки тому, що співробітники регулярно проходили навчання у МІМ. Мережа налічує понад тисячі торговельних об’єктів по всій країні. Компанія також активно розвиває онлайн-продажі. Проєкт з крос-функціональної взаємодії переформатовано у бізнес-гру "Всесвіт сервісу". Компанія планує й надалі активно впроваджувати гейміфікацію у програми розвитку персоналу.

До переліку кращих потрапила також компанія "ІТ-Інтегратор", віцепрезиденткою якої є викладачка МІМ Надія Омельченко. Ця організація - провідний розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного та державного секторів в Україні. Обіг становить 1,1 млрд грн за 2020 рік. Напрями діяльності — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Крім того, компанія неодноразово організовує корпоративне навчання в МІМ для своїх співробітників.

Також у списку Нова Пошта, Фармак, 1+1, Wog, ДатаГруп, управлінці яких теж підвищували свої навчики в МІМ. Дізнатися більше про те, за які здобутки експерти визначили кращих роботодавців, можна за посиланням.

"Цей номер журналу набуває особливого значення саме під крилом останнього "чорного лебедя" — кризи, яка назавжди змінила звичну парадигму відносин на ринку праці. У цьому контексті фіналісти наших HR-рейтингів постають справжніми антикризовими менеджерами",  — говорить Максим Біроваш, головний редактор журналу "ТОП-100". Рейтинги найбільших".