Підтримка від топ-управлінців для громадського сектора - МІМ та Pro Bono Club запускають проєкт підтримки НУО і соціального бізнесу 

21 вересня 2022

Бізнес-школа МІМ разом із Pro Bono Club Ukraine, натхненні минулорічними результатами, вдруге запускають програму “Слухачі МВА для неурядових організацій”. Чотири місяці супроводу від топ-управлінців отримають п’ять фіналістів відбору.

Слухачі програми МВА, керівники вищої ланки та власники бізнесу, під час навчання відпрацьовуватимуть свої новонабуті навички з користю для благодійних організацій чи соціальних підприємців. 

До участі у проєкті буде відібрано організації чи приватні ініціативи, які потребують системного посилення у своїй діяльності. МІМівці протягом свого навчання супроводжуватимуть їх у процесі подолання їхніх організаційних викликів. 

Організації можуть розраховувати на підтримку у  стратегічному плануванні і менеджменті, реалізації змін в організації, посиленні та розбудові операційних процесів, посиленні управлінських навичок команди, фінансовому менеджменті, а також у маркетингу та комунікаціях. 

Основні вимоги до претендентів:  понад три роки діяльності, соціальне спрямування діяльності, команда чисельністю до 20 осіб, готовність до активного зворотнього зв’язку та чотирьох місяців активної взаємодії з фахівцями.

Для участі у проєкті реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/6Vq4f6t 

Заявки приймаємо до 25 вересня 2022 року. Тож встигніть скористатися шансом для підсилення результативності тієї справи, яку ви робите!