Підтвердження першості: МІМ вчергове отримав 4 Palmes of Excellence від EDUNIVERSAL

19 жовтня 2018

Бізнес-школа МІМ вчергове підтвердила свою першість! Третій рік поспіль МІМ отримує відзнаку 4 Palmes of Excellence за версією міжнародного рейтингу Eduniversal. Лише 200 шкіл із 1000 найкращих в світі мають таку відзнаку, а в Україні - тільки МІМ.

«Вітаю МІМівську спільноту! МІМ - краща бізнес-школа України. Вчора на щорічній конвенції міжнародної рейтингової агенції Ediniversal був оприлюднений новий рейтинг бізнес-шкіл. За результатами рейтингу МІМ,- краща бізнес-школа країни та єдина українська бізнес-школа у категорії "Тоp Business School" - "Чотири пальмових гілки". Вітаю!», - прокоментувала подію Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Результати рейтингу – це визнання, що діяльність Бізнес-школи відповідає найкращим світовим зразкам, а дипломи, які отримують випускники МІМу, мають вагу у глобальній бізнес-спільноті. Це значна перевага для випускників і при працевлаштуванні, і при встановленні партнерських відносин з іноземними інвесторами.

Рейтинг Eduniversal щороку визначає кращих з-поміж 1000 бізнес-шкіл зі всього світу. Потрапити у поле зору експертів-оцінювачів рейтингу вже є своєрідним визнанням, адже кількість шкіл, що рейтингується, є обмеженою. Система Eduniversal оцінює школи відповідно до міжнародної репутації на національному та глобальному рівнях. Тож результат - 4 Palmes of Excellence - є підтвердженням, що Бізнес-школа МІМ входить до ТОП-300 бізнес-шкіл світу і ТОП-15 – у Східній Європі.