«Peer presentations» – новий формат захисту проєктів на програмі «Менеджмент і лідерство»

01 грудня 2020

Наприкінці листопада слухачі програми pre-МВА "Менеджмент і лідерство" вперше презентували фінальні проєкти в новому форматі. Якщо раніше кожен учасник представляв персональну бізнес-модель від свого імені, то 27 листопада презентації пройшли в парах. Перед кожним учасником стояло завдання представити свого напарника: розказати про його сферу діяльності і представити як агента змін.

Олександр Сударкін, директор програми pre-МВА "Менеджмент і Лідерство", к.е.н., доцент кафедри менеджменту та економіки бізнес-школи, зазначив, що для впровадження «peer presentations» – формату взаємних презентацій, було кілька ідей: «По-перше, враховуючи, що особливість програми «Менеджмент і лідерство» – це, в основному, індивідуальні завдання, мені хотілося, щоб учасники краще познайомилися один з одним і попрацювали разом. А по-друге, йшлося про розширення знань і кругозору, адже коли презентуєш іншу людини, неминуче дізнаєшся щось нове про ту сферу діяльності, про яку раніше не мав уявлення. За два дні захистів з вуст практично всіх учасників прозвучала фраза, що вони стали краще розуміти незнайомі раніше галузі».

Формат «peer presentations» дійсно дозволяє учасникам програми більше дізнатися один про одного, отримати нові знання, а також змушує їх більш відповідально поставитися до підготовки презентацій.

«Говорити про себе – просто і легко. А от представляти іншу людину – набагато складніше. До того ж, це велика відповідальність, адже не хочеться підвести свого напарника. Однак, величезна перевага такого формату в тому, що ми вчимося уважніше слухати і глибше розуміти іншу людину, щоб показати її з того боку, з якого б вона сама хотіла себе презентувати», – поділилася враженнями Наталія Печерська, керівний партнер агентства з пошуку та підбору кваліфікованого персоналу «INEK Consulting», випускниця програми "Менеджмент і лідерство".

МІМ завжди відкритий для нових можливостей і цікавих форматів – приєднуйтесь до нас, щоб завжди бути на гребені хвилі! Детально ознайомитися з програмами Бізнес-школи МІМ можна тут.