Перед стартом: презентація програми pre-MBA Одеса

10 вересня 2018

Минулої п’ятниці пройшла презентація програми pre-MBA Одеса у Херсоні. Подія передувала майбутньому старту навчання, що розпочнеться вже 27 вересня.

Це другий набір на програму, започатковану Бізнес-школою МІМ у партнерстві із навчальним центром BST Consulting. Випуск попереднього відбувся весною цього року. Програма охопила не лише Одесу, а весь Південний регіон, а також Молдову.

Програма pre-MBA Одеса розрахована на топ-менеджерів та власників локального бізнесу із різних сфер. Вона дозволяє підприємцям отримувати освіту в кращій бізнес-школі України, без необхідності постійно приїздити до Києва на навчання.

Як і минулого року, навчання на pre-MBA Одеса триватиме 6 місяців, протягом яких висвітлюватимуться такі теми: маркетинг, менеджмент та лідерство, фінанси, операційні інструменти в бізнесі, бізнес-планування. Лекції слухачам читатимуть викладачі Бізнес-школи МІМ.

В рамках презентації у Херсоні її учасники отримали змогу поспілкуватись з директором навчального центру BST Consulting Ігорем Сокуренко, який дав майстер-клас «Як налаштувати свій бізнес», та Віце-президентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим, який відповів на запитання присутніх щодо участі у програмі.

17 вересня презентація програми відбудеться в Одесі. Особливістю заходу стане майстер-клас від професора кафедри менеджменту та економіки, д.т.н. Бізнес-школи МІМ Віталія Цопи.