Переможні онлайн-проєкти воєнного часу від МІМ

18 жовтня 2022

Мобілізувати всі ресурси для підтримки МІМ-спільноти та бізнесу загалом - такий курс у перші дні вторгнення визначила для себе команда Бізнес-школи МІМ. Ми сторили низку проєктів, які з одного боку є майданчиком для обміну досвідом, а з іншого - дають зрозуміти, що ті виклики, перед якими сьогодні стоїть активна українська спільнота, потребуватимуть глобальних відповідей після Перемоги.

Саме тому ми з низкою партнерів започаткували загальнонаціональний освітній проєкт ReInforceUA, в рамках якого провідні інтелектуали світу про боно діляться своїми ідеями та знаннями з українцями.

МІМ. Економічний фронт - це прямі ефіри для поширення інформації про кращі рішення, які український бізнес знаходить для себе за поточних умов.

Проєкт психологічної підтримки та розвитку софт-скілів MIM TOOLBOX для керівників і не тільки - про те, як стійко проходити через щоденні випробування і зберегти свій розум і серце у порядку перед обличчям серйозних викликів.

А наш English Speaking Club, своєрідний "спортзал" для розуму, доводить, що завжди є час для того, щоб поспілкуватися про щось цікаве, і водночас прокачати мовні навички.

Пропонуємо вам ознайомитися з нашим звітом по цих проєктах і обов’язково приєднатися, якщо ви ще не з нами: http://surl.li/djrhy