Першість у рейтингу EDUNIVERSAL 2017 серед українських бізнес-шкіл

Бізнес-школа МІМ-Київ знову підтвердила свій статус кращої бізнес-школи в Україні!

10 листопада 2017

Дорогі друзі! У нас чудова новина: Бізнес-школа МІМ-Київ знову підтвердила свій статус кращої бізнес-школи в Україні! Ми єдині серед українських шкіл, хто отримав «Чотири лаври» (4 PALMES OF EXCELLENCE - TOP BUSINESS SCHOOL WITH SIGNIFICANT INTERNATIONAL INFLUENCE) у рейтингу за версією EDUNIVERSAL!

Це вже другі 4 PALMES поспіль!

Передаємо слово Президенту Бізнес-школи Ірині Тихомировій:

«Коли і навіщо взагалі потрібні рейтинги?
Рейтинги потрібні абітурієнтам, аплікантам, коли вони шукають школу. Рейтинги потрібні роботодавцям, коли вони приймають на роботу випускників з дипломами різних шкіл. Рейтинги потрібні партнерам, які бажають розпочати проекти. Особливо це важливо у міжнародному середовищі. Адже коли ми живемо зі своїми діловими партнерами в одній країні, то розуміємо хто є хто, знаємо один одного і якість послуг кожного. Але коли мова заходить про глобальний бізнес, глобальне партнерство, глобальне працевлаштування, то тоді, звичайно, виникають питання щодо міжнародних рейтингів.
Дуже часто, коли іноземний бізнес планує прийти в країну, розпочати партнерство, то, аби зрозуміти рівень та якість диплому своїх майбутніх партнерів або працівників, він звертається до рейтингів. І у даному випадку міжнародний рейтинг EDUNIVERSAL виконує саме цю функцію: це додаткове свідоцтво якості нашого диплому. Це додаткове підтвердження усього того, що ми робимо, і того, що отримують, навчаючись у нас. Це говорить про те, що уся наша діяльність (освітня, дослідницька, консалтингова) відповідає найкращим зразкам, що прийняті в світі, найкращому світовому досвіду.
Але найважливіше те, що рейтинг EDUNIVERSAL - не самоціль для нас. Цей рейтинг потрібен нашій спільноті у самому широкому сенсі. Ми дуже раді отримати сьогодні у рейтингу EDUNIVERSAL перше місце: воно надає нам право та підставу і надалі говорити що Бізнес-школа МІМ - перша і найкраща бізнес-школа в Україні. А кожен раз, коли ми підтверджуємо власну першість, ми одночасно підтверджуємо, що наші випускники –найкращі!
Вітаю нас усіх з цим досягненням!»