Платформа Ukraine Helpers - місток для міжнародної допомоги Україні

15 березня 2022

Для того, щоб полегшити комунікацію іноземців з українцями, які потребують допомоги, в Україні запустили платформу Ukraine Helpers. Цей ресурс є хабом для інформації про склади гуманітарної допомоги у різних країнах світу та про актуальні потреби українців під час війни з Росією. 

Співініціатор проєкта, випускник МІМ, Василь Ябрик створив цей сайт для того, щоб системно допомогти економіці країни, зібрати інформацію про діючі українські фонди, склади гуманітарної допомоги за кордоном, перелік помешкань, які надають іноземці тощо. Сайт, який запустили за кілька днів напруженої роботи, продовжує нарощувати свій функціонал та постійно доповнюється, реагуючи на актуальні виклики і потреби.

Вже нині на ресурсі доступна інформація про:

– актуальний список необхідних речей та товарів відповідно до запитів офіційних організацій;

– адреси складів для прийому гуманітарної допомоги в різних країнах світу, які можна легко знайти на спеціально розробленій карті;

– перелік благодійних фондів та організацій в Україні і за кордоном, санкціонованих урядом України, які приймають міжнародну допомогу;

- перелік житла, що надається безкоштовно жителями за кордоном. 

 

Платформу підтримує Міністерство закордонних справ України, закарпатська ОДА, Міністерство цифрової трансформації, Дія. Бізнес та інші.

 

Розробники проєкту запрошують на офіційний сайт https://ukraine-helpers.com та ресурси у соцмережах:

Інстаграм: https://instagram.com/ukraine_helpers 

Фейсбук: https://www.facebook.com/ukraine.helpers 

Твітер: https://twitter.com/helpers_ukraine