Початок навчання на програмі pre-MBA «Управління бізнес-процесами»

23 квітня 2018

Минулої п’ятниці, 20 квітня, своє навчання у Бізнес-школі МІМ розпочали слухачі програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами».

Програма розрахована на менеджерів різного рівня та підприємців, які потребують системного погляду на ефективне управління процесами в компанії. Протягом півроку слухачі курсу розглядатимуть питання, розділені на три основні блоки: ефективність, якість та витрати, а по закінченню навчання – опанують основні методи підвищення якості процесів, навчаться продуктивної взаємодії між проектними командами та оволодіють інструментарієм для прийняття ефективних управлінських рішень.

«У МІМ є два джерела знань та інформації, до яких ви постійно можете звертатись. – Наголосив у своїй вітальній промові Віце-президент Школи Вячеслав Покотило. – Перше – це викладацький склад. Друге – ви, ті, хто навчається. Це величезний ресурс, доступ до якого не обмежений терміном навчання. Після його закінчення слухачі програм МІМ потрапляють до співтовариства випускників, яке є найбільшим в Україні та налічує понад 6000 учасників».

Зазначимо, що весняний набір програм pre-MBA вже стартував, 30 березня своє навчання розпочали слухачі програми «Бізнес», 13 квітня – програм «Маркетинг» та «Менеджмент і лідерство». Остання програма весняного набору, pre-MBA «Фінанси», відкривається 11 травня. Охочі долучитися до групи ще й досі мають таку можливість.