Подвійне попадання: МІМ у шорт-лістах світового конкурсу AMBA & BGA Excellence Awards

08 листопада 2021

Бізнес-школа МІМ потрапила одразу у два шорт-лісти щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards» і тим самим стала єдиним представником від України у нинішньому фінальному переліку номінантів. Організатор заходу – міжнародна організація АМВА (Association of MBAs), яка існує вже більш, ніж півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл.

Спільний проєкт МІМ з видавництвом BookChef потрапив до номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)», де визначають організації, що застосовують інновативні підходи до стратегічного співробітництва. Продуктом співпраці МІМ і BookChef, яка триває з 2017 року, стала низка нон-фікшн видань – перекладів бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. Завдяки цій співпраці український читач отримує доступ до провідних зразків сучасної світової бізнес-літератури. Викладачі, випускники та залучені експерти МІМ формують перелік рекомендацій для видавництва, на які книги найперше варто звернути увагу і перекласти їх українською, а також пишуть рекомендації до них.

А от допомога у побудові бізнес-освіти у Таджикистані опинилась в переліку «BGA Business School Impact Award» - номінації, яка була розроблена як платформа, яка дає можливість бізнес-школам, акредитованим у BGA, продемонструвати свій вплив як на середовище слухачів та випускників, так і на ширші спільноти, у яких ті працюють. Фактично, завдяки співпраці з МІМ, передачі досвіду, знань та підтримці українських фахівців, у Таджикистані відкриваються два навчальні центри – один з консультаційним ухилом, інший – націлений на бізнес-освіту.

Підбиття підсумків і визначення переможців«AMBA & BGA Excellence Awards» заплановане на 21 січня 2022 року у форматі гала-вечері, яка відбуватиметься в Лондоні з трансляцією онлайн.