Працюють попри війну та руйнування. «Укрпошту» обрано міжнародним провайдером року

25 жовтня 2022

Престижна міжнародна премія Parcel and Postal Technology International Awards 2022 оголосила список кращих компаній галузі. «Укрпошту» обрали «Провайдером року», відзначивши героїчні досягнення національної пошти під час активних воєнних дій.

Нагороду під час урочистостей у Німецькому Франкфурті-на-Майні отримала Юлія Павленко, директор департаменту міжнародних операцій «Укрпошти», слухачка програми SE MBA у МІМ. Вона виступила з палкою промовою, у якій похвалила своїх колег за самовідданість, виявлену під час роботи в найекстремальніших умовах. Вісім місяців Укрпошта щодня працює в умовах війни. На другий день вторгнення оператор відновив роботу поштових відділень по всій охопленій війною країні. Протягом тижня компанія налагодила експорт на всі напрямки, попри призупинення рейсів з України.

На момент вибору переможців «Укрпошта» доставила 2,7 тис. тонн експортних відправлень від понад 30 тис. експортерів, 16,3 млн посилок по Україні та 40 млн листів, обробила близько 23,5 млн операцій з виплат пенсій та грошових переказів.

Понад 900 відділень поштового зв’язку «Укрпошти» було пошкоджено внаслідок бойових дій. Та попри це «Укрпошта» продовжила реформувати поштові послуги і продовжила запуск пересувних відділень навіть на Харківщині та Дніпропетровщині, які знаходяться безпосередньо на лінії розмежування та потерпають від обстрілів росіян. Загалом по країні вже їздить на маршрутах понад 1700 пересувних відділень. Вони надають повний спектр поштових послуг, як і стаціонарні відділення: доставку та видачу пенсій і соціальних допомог, видачу грошових переказів, прийом комунальних платежів, продаж товарів першої необхідності, доставку посилок та періодики.

В категорії «Провайдер року» також номінувалися DHL Group – німецька міжнародна компанія експрес-доставки вантажів і документів, Pos Malaysia – служба поштової доставки в Малайзії, Cainiao Smart Logistics Network Limited – китайська логістична компанія, яка входить до структури підприємства Alibaba Group; PostLocal – спеціальний маркетплейс, що поєднує МСБ з логістичними партнерами.