Pre-MBA Управління фінансами – драйвер успішного розвитку та фінансової стійкості компанії

08 квітня 2021

21 травня в МІМ стартує програма pre-MBA Управління фінансами!

Спектр тих, для кого буде цінною ця програма, надзвичайно широкий: від співробітників фінансових відділів та бухгалтерів до управлінців та власників бізнесу. Але також навчання буде корисним для тих, хто жодним чином не причетний до фінансової сфери, але бажає глибоко розібратися в темі. За словами директора програми pre-MBA Управління фінансами Володимира Данька, на його пам’яті чимало випадків, коли навчатися приходили люди з інших сфер, але отримані знання допомагали розібратися у вирішенні фінансових проблем, в тому числі, стратегічного рівня. Більше того, ці випускники кардинально змінювали акценти у сфері діяльності і досягали суттєвих успіхів та високих посад у новій для себе галузі.

Програма pre-MBA Управління фінансами постійно вдосконалюється, реагуючи на тенденції у світі. Зокрема, до програми включено блок, присвячений цифровим валютам.

«Є така річ, яка почалась з 2014 року, а до 2017 року уже підірвала весь світ – це хайп, пов’язаний з криптовалютами. Україна не лишилась осторонь. Феномен появи цифрових активів – це одна з новацій, яку ми ввели у нашій програмі, щоб люди розуміли, що це таке, як їх оцінювати, як вони виникають, яке співвідношення між майнерами і тими, хто цим ресурсом оперує, як з'являється вартість, як загалом може з'явитися вартість одного активу з нуля», – відзначає Володимир Данько.

Специфіка курсу полягає також у тому, що його важливою складовою є живі аудиторні обговорення. МІМ доклав зусиль, щоб зберегти цю особливість попри карантинні обмеження. Задля якісного дистанційного навчання ми забезпечили аудиторії найсучаснішими інтерактивними дошками та інше обладнання, що дозволяє максимально перенести атмосферу аудиторного заняття і можливість живого діалогу навіть у Zoom.

Серед переваг навчання Володимир Данько відзначає знайомство і спілкування у середовищі успішних людей, змогу ділитись власним досвідом і набувати його від інших. Якщо людина здобула владу і гроші, знання часто є тим джерелом енергії, що спонукає до подальшого зростання і стимулює цікавість до життя.

Окрім цього на слухачів чекає відпрацювання отриманого матеріалу на практиці – бізнес-симуляція "Management Game". Вона імітує діяльність компанії в міжнародному конкурентному середовищі. Команди учасників розробляють адаптивні конкурентоспроможні стратегії розвитку компанії і впроваджують їх у життя протягом 2-3 віртуальних років, ухвалюючи стратегічні рішення з маркетингу, виробництва, фінансів та розвитку.

«Якщо ви думаєте: навіщо мені це? То я скажу, що у всьому світі, якщо у вас немає класичної бізнес-освіти, ви ніколи не станете претендувати на якийсь суттєвий ріст у серйозній бізнес-структурі. А ще я знаю багатьох людей, керівників великих бізнесів, у яких після вступу на програму з’явилась іскорка в очах, і вони почали запитувати про інші програми – для таких людей це відкриття нового рівня світогляду, розвиток системного погляду», – додає Володимир Данько.

Ми нагадуємо, що кількість слухачів в групі обмежена, тому поспішайте забронювати місце і отримати персональну консультацію про особливості навчання в МІМ за телефоном: 067 339 80 55!