Презентація навчальних програм у МІМ

16 липня 2018

З 25 липня у Бізнес-школі МІМ відбудеться підвищення цін на участь на осінніх програмах pre-MBA та програмах MBA і SE MBA 2019 року. Напередодні зміни умов вступу на навчання у Школі пройшла Велика презентація програм, де усі охочі отримали змогу більше дізнатися про МІМ та особисто познайомитися з викладачами, слухачами і випускниками Бізнес-школи.

Вже традиційно презентацію проводив Олексій Виноградов, віце-президент Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрірованія, к.е.н., який докладно розповів присутнім про навчальні програми та їх особливості.

Окрім того, на заході були присутні випускник програми pre-MBA «Бізнес» В'ячеслав Огнєв і слухачка MBA Ірина Абрамова, які поділилися з аудиторією власними враженнями від навчального процесу.

В'ячеслав розповів про особливу атмосферу у Бізнес-школі, що спонукає до розвитку, перспективи та можливості для нетворкінгу. «Я точно знаю про те, що як мінімум двоє моїх одногрупників створили спільний бізнес. Цей проект існує вже другий рік, що свідчить про його успішність», - зазначив випускник.

«Програма MBA дуже багато командної роботи, наприклад, Management Game. Це дуже зближує і сприяє нетворкінгу», - додала Ірина. Крім того, слухачка розповіла про враження від поїздки в США, яка відбулася в рамках міжнародного модуля на програмі. За її словами, це колосальний і дуже цікавий досвід - можливість поспілкуватися з представниками топових американських компаній, познайомитися з особливостями організації їх бізнесу, побачити, як побудовані бізнес-процеси.