Презентація онлайн-курсу для лікарів первинної ланки

11 вересня 2018

Вчора, 10 вересня, в Українському кризовому медіа-центрі відбулась презентація онлайн-курсу для лікарів первинної ланки «Успішний #ЛікарПервинки», який був створений на основі тренінгу-практикуму, що пройшов у червні цього року в Бізнес-школі МІМ.

Цей проект, ініційований ГО «Платформа здоров’я» та реалізований у партнерстві з ГО «Батьки за вакцинацію», є частиною «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки України».

Навчання має на меті надати можливість лікарям первинної ланки дізнатися про основні засади організації успішної приватної практики в умовах впровадження медичної реформи.

Як зазначила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ: «Онлайн-курс – це перший крок в економічній освіті лікарів». За її словами, сьогодні лікарська спільнота свідома того, що пацієнт потребує іншого ставлення до себе. Сучасні зміни, викликані медичною реформою, перетворюють пацієнта на клієнта. А з цим набувають актуальності додаткові навички в роботі лікарів, отримати які можна, навчаюсь у бізнес-школі.

Лекції, які проходили у МІМ в червні та лягли у основу онлайн-курсу, розкривали питання: як будувати маркетинг лікарської практики, яким має бути юридичний супровід лікарської практики та як використовувати інформаційні технології у розвитку лікарської практики.

Про дієвість та користь курсу свідчать успіхи лікарів, які були слухачами червневого тренінгу. Зокрема, своїм досвідом з присутніми поділилась Віолетта Лійка, сімейний лікар. «Я отримала мотивацію, реальні знання та підтримку від експертів та організаторів курсу».

За словами Віолетти, курс дає інформацію та інструменти, необхідні для розвитку своєї медичної справи. «Трохи більше як за два місяці мені вдалося пройти шлях від нуля до створення своєї власної практики. Зараз я подала документи і чекаю на видачу ліцензії, потім підписання договору з НСЗУ», - додала лікарка.

«Ми створили єдину в своєму роді покрокову програму для лікарів первинної ланки, що бажають відкрити власну приватну практику. Застосування цього інструменту дозволить їм стати по-справжньому успішними», - зауважив Тимофій Бадіков, голова правління ГО «Платформа здоров’я».

Довідково: «Програма комплексної підтримки лікарів первинної ланки України» триватиме до кінця 2019 року. Протягом цього часу охочі лікарі зможуть долучитись та пройти онлайн-курс навчання. Участь у курсі є безкоштовною.