Pro bono програма від Бізнес-школи МІМ

03 вересня 2021

Слухачі програми MBA провідної бізнес-школи України безкоштовно допоможуть некомерційним організаціям підсилити свою діяльність.

Організатори, Бізнес-школа МІМ та Pro Bono Club Ukraine, чекають на заявки від громадських організацій. Прийом триває до 12 вересня 2021 року.

Серед претендентів на Pro bono допомогу очікують побачити соціальні підприємства, а також проєкти, які будують бізнес і вирішують важливі соціальні проблеми, сталі та орієнтовані на результат.  Варто спробувати своїх сил, якщо ваша організація має чіткі напрямки діяльності та стратегію розвитку.

Над кейсами організацій будуть працювати провідні фахівці з бізнесу, які є слухачами програми МВА в Бізнес-школі МІМ за трьома напрямками: Маркетинг (ринок, конкуренти, комунікації, просування), Менеджмент (організаційний розвиток, взаємодія в команді, проєкти, лідерство) та Фінанси ( звітність, пошук фінансування, податки).

Після завершення прийому заявок з відібраними претендентами проведуть інтерв'ю, а з 20 по 24 вересня відбудеться пітчинг проєктів, над якими будуть працювати слухачі МІМ. Фінальний акорд  - презентація готових кейсів, яка відбудеться наприкінці року.