Про життєві принципи, бізнес та партнерство: лекція Гарі Корогодського у МІМ

16 липня 2018

Нещодавно, 12 липня, до Бізнес-школи МІМ із лекцією для слухачів програми SE MBA завітав відомий український бізнесмен та меценат Гарі Корогодський.

МІМ та Гарі пов’язують роки дружби та спільний проект – програма MBA in Public Administration – Generation UA, яка стала унікальним освітнім продуктом на ринку України, адже готувала фахівців для системи державного управління. Минулоріч програма була завершена і вже зараз її випускники обіймають ключові посади у різних міністерствах та відомствах, спрямовуючи свою діяльність на розвиток країни.

На зустрічі із слухачами МІМ Гарі багато розповідав про власний життєвий досвід та принципи, які допомогли йому досягти фінансового та підприємницького успіху. «Я заробляв з пелюшок. У третьому класі торгував жувальними гумками», - поділився з аудиторію бізнесмен.

Багато питань до спікера стосувались його родини та тих цінностей і принципів, як Гарі виховав у своїх дітях. Підприємець пишається сім’єю та успіхами, яких вже вдалось досягти його нащадкам.

Звісно ж, Корогодський не оминув теми бізнесу та розповів про свої проекти, минулі, поточні та ті, якими планує займатись у майбутньому. «У мене ніколи не було великих бізнесів без партнерів», - запевнив Гарі. Його партнери – його друзі, з якими підприємець реалізував вже не один успішний проект. Один з найвідоміших - торгово-розважальний центр Dream Town у Києві.

«Досвід не йде окремо від зв’язків. – зауважив пан Корогодський. – Найбільший мій актив – можливість зателефонувати будь-якій людині, якщо не особисто, то в приймальню. І я отримаю відповідь».

Гарі Корогодський народився у Києві, навчався у Москві, там же розпочав займатись підприємництвом. Згодом переїхав до Ізраїлю. В Україні бізнесмен мав стосунок до кількох гучних проектів, зокрема, ТЦ «Глобус». Наразі Гарі є співвласником фітнес-центру «Акваріум», ТРЦ Dream Town та Генеральним директором компанії «Віта Верітас». Пан Корогодський входив до преліку 200 найбагатших людей України, за версією журналу «Фокус».