Продовження співпраці МІМ-Київ з Інститутом стратегії й конкурентоспроможності при Гарвардській школі бізнесу та привітання від світового гуру менеджменту Майкла Портера

15 січня 2016

Бізнес-школа МІМ-Київ вже не перший рік успішно співпрацює з Інститутом стратегії й конкурентоспроможності при Гарвардській школі бізнесу (Institute for Strategy and Competitiveness, based at the Harvard Business School). І цього року вдруге професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ Вячеслав Покотило взяв участь в традиційній річній зустрічі викладачів університетів та бізнес-шкіл, афілійованих у створену професором Майклом Портером мережу інститутів, які навчають, досліджують та розвивають конкурентоздатність країн і територій.

Як активний учасник мережі, МІМ-Київ має право викладати курс «Мікроекономіка конкурентоздатності», використовуючи оригінальні кейси та інші методичні напрацювання Гарвардської школи бізнесу. У 2016 році професор Покотило вперше прочитає цей курс для слухачів програми MBA in PA.
Груднева зустріч в Гарвардській бізнес-школі з професором М. Портером та його колегами – це поєднання лекцій про актуальні проблеми менеджменту та економіки, методичних занять з використанням кейсів, наукових доповідей з проблем конкурентоздатності, а також зустрічей з колегами, які допомагають встановити нові зв’язки та обмінятись досвідом. МІМ-Київ є єдиним представником України з мережі, яка об’єднує більш ніж 100 інститутів з усіх континентів.
Ми раді поділитись із Вами привітанням Майкла Портера, професора кафедри ділового адміністрування Гарвардської школи бізнесу (Harvard Business School), визнаного фахівця в області вивчення економічної конкуренції, зокрема конкуренції на міжнародних ринках, конкуренції між країнами і регіонами, розробника теорії конкурентних переваг країн, яку багато хто вважає новою парадигмою в економічній науці: