Продовження співпраці: розпочалось навчання другої групи НБУ за програмою розвитку кадрового резерву

4 квітня розпочався черговий етап співпраці Національного банку України та Бізнес-школи МІМ. Відбулась презентація навчальної програми з розвитку кадрового резерву НБУ.

06 квітня 2018

4 квітня розпочався черговий етап співпраці Національного банку України та Бізнес-школи МІМ. Відбулась презентація навчальної програми з розвитку кадрового резерву НБУ.

З нагоди початку навчання другої групи пройшло урочисте засідання за участі заступника Голови НБУ Романа Борисенка, керівництва Бізнес-школи МІМ, в особі Президента Ірини Тихомирової та віце-президента Олексія Виноградова, а також постійного запрошеного викладача МІМ, доктора Віргініюса Кундротаса, декана Вищої школи Адізеса (США). Концепцію з формування та розвитку кадрового потенціалу Нацбанку презентувала Оксана Чечина, старший менеджер з розвитку персоналу департаменту персоналу НБУ.

Метою навчальної програми є розвиток лідерських якостей та управлінського потенціалу співробітників Національного банку. Як зазначив Роман Борисенко: «Правління НБУ чітко розуміє потребу в якісній підготовці висококваліфікованого кадрового резерву, представники якого протягом наступних кількох років обіймуть керівні посади і продовжать реалізовувати обрану стратегію діяльності Національного банку».

Заступник Голови НБУ також висловив подяку Бізнес-школі МІМ за попередню співпрацю та засвідчив, що результати навчання першої групи вже відчутні у роботі регулятора банківської системи. «Ми віримо, що створення ком’юніті випускників МІМ, не лише серед співробітників НБУ, а й решти державних та недержавних інституцій, дозволить підвищити ефективність міжвідомчої співпраці, а також взаємодії між державним та приватним сектором», - додав Роман Борисенко.

Навчальна програма, розроблена Бізнес-школою МІМ для розвитку кадрового резерву нацбанку, готувалась із врахуванням індивідуальних потреб та очікувань регулятора, а також значного досвіду МІМ у роботі із комерційними банками. «Свого часу Бізнес-школа МІМ стояла біля витоків формування банківської системи України, на початку 2000-х років майже у кожній банківській установі працювали наші випускники, - зауважила Ірина Тихомирова. – Тож досвід, який ми маємо, буде справді корисним для співробітників НБУ».

Власним враженнями від проходження програми поділились її випускники, учасники попередньої групи, які також були присутні на засіданні. Зокрема Віталій Батковський, заступник директора департаменту статистики та звітності – начальник управління інформаційних активів, розповів колегам про особливу атмосферу в Бізнес-школі МІМ, яка спонукала до плідної роботи. Він також зауважив, що за період навчання першій групі вдалося покращити навички командної роботи, почати краще розуміти одне одного та інтегрувати ці покращення у подальшу професійну діяльність.