Простір для нових знайомств і знань відкрито – стартувало навчання групи SE MBA

10 лютого 2022

Топ-управлінці та власники бізнесів розпочали навчання на програмі SE MBA. Наступні два роки група слухачів здобуватиме знання і досвід від провідних фахівців-практиків, заглибиться в теоретичне підґрунтя найактуальніших тенденцій, зустрічатиметься з СЕО найбільших бізнес-структур і ключовими представниками державного управління.  

За словами Президента Бізнес-школи МІМ Ірини Тихомирової, навчання для нових МІМівців триватиме і після того, як вони отримають дипломи, адже зазвичай в одногрупників з’являються спільні сфери інтересів, проєкти та ідеї, а найголовніше – зростають міцні дружні зв’язки.

- Здавалося б, чого можна навчити успішних людей, які вже досягли певного рівня, мають життєвий і бізнесовий досвід? Навіщо людям такого рівня йти вчитися? Програма, яку ви обрали, націлена на розвиток бізнесу, а також на досить стратегічні речі, зокрема, що робити далі? З собою, з бізнесом, як його розвивати, куди йти? Програма Senior Executive MBA саме про це – де знайти ідеї та рішення, як обрати вірний напрямок. Хоча, готових рецептів не буде, тому що всі конкретні вказівки і навички дуже швидко старіють. Не існує зараз ніякої чарівної пігулки один раз і на все життя.

Власне, пошук ідей для розвитку і масштабування бізнесу, а також бажання здобути нові знайомства, обмінюватися досвідом з іншими управлінцями – це те, що є спільним для більшості слухачів. Але поряд з тим – персональні запити, відповіді на які кожен сподівається віднайти під час навчання в МІМ.

Владислав Тютюнник, заступник директора з виробництва СТОВ «Інтер»

«Очікування - це найскладніше, що можна пояснити для себе. Як виробничник я розуміюся на процесах, але щодо стратегічного бачення та операційної діяльності поки що відчуваю брак знань. Я сподіваюся, що після навчання я зможу більше розумітися на власному бізнесі»

Іванка Пилипюк, керуючий партнер міжнародної консалтингової групи International Consulting Group

«Я навчалась в МІМ 10 років тому на pre-МВА програмі. Тоді вона називалась міні-МВА. За цей час мій бізнес виріс, трансформувався. Загалом, я дуже люблю людей, люблю ходити на різні зустрічі. І я можу сказати, що таких людей, як в МІМ, я не зустрічала ніде. Ми і досі спілкуємося з групою. Я прийшла сюди знову, бо хочеться вийти на новий рівень, а ще подивитися, як роблять бізнес інші люди»

Олег Хардін, засновник компанії Premiere Socks, Легка Хода

«Я був змушений на рік перервати навчання в МІМ для того, щоб всі сили кинути на розширення бізнесу. Але тепер я знову повернувся сюди. Мене надихають моделі сильних викладачів у МІМ. Я слухав Віктора Пинзеника минулого року і хочу почути його знову з оновленими свіжими даними. Також хотів би зустрітися з Михайлом Кухарем. МІМ - це нові знання, враження, емоції, знайомства і нетворкінг.  Тут, певно, найбільша можливість отримати знання від людей з різних сфер. Оскільки ми живемо в час змін, я хочу навчитися вести бізнес в умовах турбулентності».

 Андрій Нестеров, власник міні-пекарні «Агафон»

«Я прагну реалізувати свій внутрішній потенціал за допомогою МІМ.  Це скоріше всього про те, щоб перерости з «кустарного» підходу до бізнесу у бік більш системного і структурного. Але я людина, яка не любить стандарти, зону комфорта, обмеження чи якісь директиви, а віддаю перевагу тому, що виходить за рамки і межі звичайного мислення. Тому сподіваюся в процесі навчання відкрити щось своє і нове. А ще я очікую отримати масу неймовірних емоцій, проживаючи цей час з чудовими людьми».