Публікація МІМівців увійшла до книги видавництва Routledge

23 травня 2018

Бізнес-школа МІМ долучилась до створення книги «Entrepreneurship in Central and Eastern Europe» від відомого наукового видавництва Routledge. Видання, яке нещодавно вийшло друком, має на меті познайомити представників міжнародного ділового середовища з особливостями розвитку підприємництва у країнах Східної та Центральної Європи, зокрема в Україні, шляхом інтернаціоналізації.

«Автори розкрили подробиці 10 кейсів з 10 країн: Білорусь, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Україна. Всі кейси об'єднані ідеєю - development through internationalization. Український кейс написаний на основі бізнесу випускника програми МВА МІМу Миколи Радлінського. Вітаю Миколу, викладача маркетингу МІМу Н.В.Головкіну і себе із завершенням наукового проекту», - прокоментувала подію Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова, яка є одним із співавторів глави про Україну.

Видавництво Routledge було засноване ще у 1836 році та публікувало таких авторів, як Ейнштейн, Юнг, Рассел, Бом, Сартр. Сьогодні Routledge є провідним світовим лідером у галузі гуманітарних та соціальних наук. Видавництво щорічно публікує тисячі книг та журналів, які користуються попитом у наукових та професійних спільнотах з усього світу.