ReInforceUA: загальнонаціональний проєкт МІМ для зміцнення України

02 червня 2022

Ми завжди говорили, що освіта працює на майбутнє. І зараз, коли на території України триває повномасштабна війна, українцям на економічному фронті потрібні актуальні знання та експертний досвід для підготовки до післявоєнного відродження нашої країни. 

Щоб надати українській бізнес-спільноті доступ до світових інтелектуальних ресурсів, Бізнес-школа МІМ за підтримки своїх міжнародних партнерів запускає загальнонаціональний освітній проєкт ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub.

В межах проєкту відомі світові інтелектуали щотижня читатимуть онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки та бізнесу для десятків тисяч українців.

Проєкт спрямований на інтелектуальну підтримку та натхнення для української бізнес-спільноти. Лекції даватимуть знання, необхідні для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги.

Ти зможеш слухати лекції мовою оригіналу або в синхронному перекладі українською. А головне – доступ до лекцій для українців буде безкоштовним!

Партнерами проєкту виступили Фонд Родини Богдана Гаврилишина, а також три найвпливовіші міжнародні асоціації бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD.

Старт проєкту відбудеться 15 червня о 18.00. Перший гість проєкту – Гай Стендінг, автор концепції базового доходу, відомий економіст праці та професор-дослідник Школи східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету та університетах Бата (Великобританія) та Монаша (Австралія). Після тривалої кар’єри в Міжнародній організації праці він був директором її програми соціально-економічної безпеки.

Професор Стендінг є засновником і почесним співпрезидентом Basic Income Earth Network (BIEN), міжнародної неурядової організації, яка пропагує базовий дохід як право. Тема його лекції -  “Чому базовий дохід буде важливим для відродження української економіки”. 

Долучайся! Бери участь у зміцненні України – бери участь у ReInforceUA і реєструйся на сайті проєкту https://reinforceua.com/, щоб вчасно отримувати анонси та актуальні посилання на лекції!

Також слідкувати за новинами проєкту та Бізнес-школи МІМ можна на нашій сторінці Facebook - https://www.facebook.com/mimkyiv та в Телеграм-каналі проєкту - https://t.me/reinforceua!

А ще можеш заздалегідь надсилати питання для спікерів на адресу reinforceua@mim.kyiv.ua, в дірект на наших сторінках у соцмережах або на сайті проєкту.