Ірина Тихомирова презентувала Міжнародну програму з лідерства на яхтах під час Eduniversal World Convention 2021

22 листопада 2021

Про здобутки року, нові партнерські зв’язки та підготовку до яскравої події 2022 року, Міжнародної програми з лідерства на яхтах у Туреччині, розповіла учасникам світового форуму Eduniversal World Convention 2021 Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова. Це стало логічним продовженням церемонії вручення нагород кращим бізнес-школам світу, під час якого МІМ отримав “4 пальмові гілки”.  Таким чином, Міжнародний інститут менеджменту вшосте очолив рейтинг бізнес-шкіл України.

З її виступу присутні дізналися, чому варто збагачувати бізнес-освіту через складову натхнення і мистецтва, як це було на форумі «Facing the Future. Inspiration», що став першою масштабною зустріччю спільноти наживо після майже дворічної перерви. Формат заходу, з одного боку, був про збагачення новими сенсами, але з іншого - легкість і невимушеність стала місточком до м’якого нетворкінгу та взаємодії.

Новий час потребує постійних переосмислень як у навчальному процесі, так і формі подачі матеріалу. Міжнародна лідерська програма на яхтах, яку Ірина Тихомирова представила учасникам форуму EWC 21, якраз і є таким зразком компонування кращих практик навчання лідерству із практичною складовою, яка є захоплюючою, цікавою, а для кого і новою. Адже яхтинг - це дієвий інструмент, який дозволяє одразу перевірити всі концепції лідерства та вимагає добре засвоєних навичок роботи в команді.

«Це наш спільний проєкт з BMDA, в якому ми поєднуємо академічну складову, базовану на теоретичному матеріалі напрацювань нашого давнього друга і партнера Іцхака Адізеса. Після цього команди відпрацьовуватимуть усе на практиці, а саме на яхтах, в морі, де важлива злагодженість дій, правильне розуміння цілей, відповідальність, витримка, здатність не лише управляти, але і бути у співпраці з іншими. Одним словом, усе те, з чим щоденно стикаються топ-менеджери, але в досить незвичному форматі. Я радію, що разом з BMDA ми створюємо простір, в якому у стислі терміни можна відпрацювати ключові навички лідера, а ще долучитися до нетворкінгу з представниками інших країн, обмінятися досвідом і запозичити його в інших», - розповіла Ірина Тихомирова.